halkbank uzun süreli hayat sigortası
Uzun Süreli

Hayat Sigortası

Uzun Süreli Hayat Sigortası

Nedir?

Tüm Halkbank müşterilerinin Uzun Süreli Esnaf Hayat Sigortası ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla hazırlanan ürünümüz ile müşterilerimiz hem sevdiklerini hem de geleceklerini vefat riskine karşı uzun süreli olarak güvence altına almış olacaktır.

Kimler yararlanabilir?

18-70 yaş arasındaki  tüm Halkbank müşterileri bu sigortayı yaptırabilir.

Sigorta süresi

Sigorta süresi en az 2, en fazla 20 yıl olabilir. Sigorta giriş yaşının 50 yaş üstü olması durumunda sigorta süresi maksimum Giriş Yaşı + Süre=70 yaş şeklinde olmalıdır.

Teminatlar nelerdir?

Uzun Süreli Esnaf Hayat Sigortası sadece vefat teminatı içermektedir. Sabit ve ya Azalan Teminatlı olarak tercih edilebilir. Azalan teminat seçeneğinin seçilmesi durumunda azaltılacak olan tutar; ilk yıl teminat tutarının süreye bölünmesi ile bulunur. İstenildiği takdirde teminat tutarı sabitlenebilir. Sigortalının, sigorta süresi içerisinde vefatı halinde belirlenen lehtar, belirlenmemiş ise kanuni varislere poliçede belirlenmiş olan vefat teminatı ödenir. İlk yıl için minimum teminat tutarı 20.000.-tl ‘dir.

Prim ödeme şekli

Prim tutarı, belirlenen teminat tutarına, sigorta süresine ve sigortalının yaşına bağlıdır.

Sigorta primleri müşterilerin seçimine göre kredi kartından peşin, 3,6,9 taksitli veya hesaptan peşin olarak tahsil edilebilecektir.


Detaylı bilgi için tıklayınız.