Yaşam Kulüpleri

Yaşam Kulüpleri Nedir?

Hayatınızı kolaylaştıracak, keyifli anlarınızı çoğaltacak, sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak ve emekliliğiniz için bugünden birikim yapabilmenize olanak tanıyacak birçok fırsat Halkbank “Yaşam Kulüpleri” ayrıcalığıyla sizlerle… Bireysel emeklilik müşterilerine sunduğumuz “Yaşam Kulüplerimiz” aşağıdaki gibidir:

Sağlık Kulübü

Sağlıklı bir gelecek için kendinize bugünden özen gösterin! Karşılaşacağınız sağlık problemlerinizde yanınızda olmak için 100’e yakın anlaşmalı noktada avantajlı sağlık hizmetlerimiz ve bunlara ek günlük yaşamınızı kolaylaştıracak akaryakıt indirimimiz “Sağlık Kulübü”nde sizleri bekliyor! “Sağlık Kulübü”nün avantajlı dünyasından faydalanabilmeniz için bireysel emeklilik sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarınızın minimum 350 TL olması ve son 12 aya ait ödenmemiş katkı payınızın bulunmaması gerekmektedir.

Elit Kulüp

Günlük yaşamınızı kolaylaştıracak, keyifli anlarınızı çoğaltacak ve sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak birçok avantaj “Elit Kulüp”te sizleri bekliyor. “Elit Kulüp”’ün avantajlı dünyasından faydalanabilmeniz için bireysel emeklilik sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarınızın minimum 750 TL olması veya toplam birikiminizin 50.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Katkı payı esas alınan sözleşmelerde son 12 aya ait ödenmemiş katkı payının bulunmaması da gerekmektedir.

Elit Plus Kulüp

Emekliliğiniz için birikim yaparken bugünden hayatınızı kolaylaştıracak birçok avantajlı hizmet “Elit Plus Kulüp”te sizleri bekliyor. “Elit Plus Kulüp”ün avantajlı dünyasından faydalanabilmeniz için bireysel emeklilik sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarınızın minimum 1.250 TL olması veya toplam birikiminizin 100.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Katkı payı esas alınan sözleşmelerde son 12 aya ait ödenmemiş katkı payının bulunmaması da gerekmektedir.

  Sağlık Kulübü Elit Kulüp Elit Plus Kulüp
Sağlıklı Beslenme
Psikolojik Destek
Medikal Asistans
İndirimli Hobi Merkezleri
Akaryakıt İndirimi
Diş Sağlığı
Göz Sağlığı
Medikal 2. Görüş
İndirimli Check-up
Rezervasyon ve Destek Hizmetleri  
Kombi Bakım Hizmetleri  
Ütü Hizmetleri  
Kuru Temizleme Hizmetleri  
Konut Asistan Hizmetleri    
Yol Yardım    
Yaşam Destek    
Halı Yıkama Hizmetleri    
Klima Bakım Hizmetleri    

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.