halkbank acik hesap ihtiyaç kredileri

Açık Hesap

Açık Hesap

Nedir?

Acil nakit ihtiyaçlarınız için hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dâhilinde şube ve Bank24’lerden para çekebileceğiniz, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabileceğiniz veya havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türümüzdür.

Avantajları

Açık Hesap; elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda, yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir. Üstelik Açık Hesabınızdan 100 TL kullandığınızda günlük sadece 0,08 TL* ödersiniz.

0,08 TL faiz tutarına BSMV ve KKDF dâhildir.

Özellikleri

  • Limitiniz dâhilinde Şubelerimizden veya Bank24'lerden nakit çekebilir, Havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Açık Hesap'ın tanımlı olduğu vadesiz hesaptan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı, kredi taksiti ödemeleriniz gecikmeye uğramadan zamanında yapılır. 
  • Açık Hesap'ın tanımlı olduğu vadesiz hesaba, herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılır. 
  • Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılır. 
  • Limit kullanımlarınız için masraf ya da komisyon alınmamaktadır.

Nasıl Faydalanabilirim?

Tüm şubelerimizden, Halkbank Mobil’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’dan Açık Hesap başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank.com.tr üzerinden buraya tıklayarak, başvurunuzu hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplamak İçin tıklayınız.