Gizlilik

Gizlilik

T. Halk Bankası A.Ş. olarak müşteri beklentilerini kaliteli hizmetle karşılarken tüm banka çalışanlarımız, ortak ve hissedarlarımızın da, verdiğimiz hizmetlerle ilgili beklentilerini karşılamayı ve bankamızın değerini artırmayı ana görev olarak görüyoruz. Bu doğrultuda bankamızın kurumsal web sitesi www.halkbank.com.tr'de yayınlanan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar T. Halk Bankası A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlı olup, hiçbir şekilde alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlara dayanarak hareket edilmeden önce bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi önerilmektedir.

T. Halk Bankası A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan içerik bilgilerinin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler bankayı bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından T. Halk Bankası A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan bilgilerin güvenliği açısından bankamız sistem ve internet altyapısı güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerin bankamızla paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, T. Halk Bankası A.Ş. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler sadece kampanya, duyuru ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.Tarafınıza, T. Halk Bankası A.Ş tarafından gönderilen bu duyuruları  almak istemiyorsanız, Gönderilen Duyuruların altında yer alan  “Halkbank tarafından gönderilen, size özel hatırlatma ve kampanyalarla ilgili e-duyuru almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak, ileti listesinden çıkabilirsiniz.

T. Halk Bankası A.Ş. destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların bankanın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitesi ziyaretçilerinin, www.halkbank.com.tr ‘ye girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, T. Halk Bankası A.Ş. gerek bu yasal uyarıda yer alan kosulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük
Barbaros Mahallesi, Sebboy Sokak No:4 34746 Ataşehir-İstanbul
Tel: (216) 503 70 70 Fax: (212) 340 93 99

Genel Müdürlük Ek Hizmet:
2. Cadde No : 63 06520 Sögütözü/ANKARA Tel : 0 312 289 15 00

Genel Müdürlük Ek Hizmet :
Büyükdere Cad. No : 82 34387 Gayrettepe / ISTANBUL

Denetim Mercii: BDDK
Adres: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Atatürk Bulvarı No:191B Blok 06680 Kavaklıdere / ANKARA

E-mail: Halkbank.dialog@halkbank.com.tr