Nedir?

 

Halkbank Mobil, bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde dilediğiniz zaman istediğiniz yerden gerçekleştirebileceğiniz Mobil Bankacılık uygulamasıdır.

Halkbank Mobil’i nasıl indirebilirim ?

Halkbank Mobil uygulamamızı hemen yüklemek için QR kodu okutabilir veya tıklayabilirsiniz.

Halkbank Mobil’e nasıl giriş yaparım ?

Halkbank Mobil uygulamasını indirdikten sonra Müşteri / TC Kimlik numarası, parola ve cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Halkbank Mobil uygulaması ile cihaz eşleşmeniz yapıldıktan sonra girişlerinizi sadece parola kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Şifreçiz tanımı da yapabilirsiniz. Şifreçiz, parola yerine kullanabileceğiniz size özel bir koddur.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Halkbank Dijital parolanızı biliyorsanız, Halkbank Mobil’e girişte aynı parolayı kullanabilirsiniz. Dijital Parola’nızı Halkbank İnternet Şubesi veya Mobil Şube girişinde yer alan “Parolamı Bilmiyorum/Unuttum” seçeneği ile ya da 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Şifre İşlemleri menüsünden kart bilgilerinizi kullanarak üretebilir, dilerseniz şubelerimizden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapmak istediğiniz işlemin türüne göre tanımlanmış işlem limitleri bulunmaktadır. İşlem limitlerini görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Halkbank Mobil’e ilk kez giriş yapmak için Halkbank İnternet Şubesi Parola'nızın/Dijital Parola'nızın olması yeterli.                                            

Halkbank Mobil’e ilk kez girişinizi müşteri numarası/T.C. kimlik numarası, parola ve şifre ile yaparak ŞifreÇiz’inizi belirleyebilir, daha sonraki girişlerinizi ŞifreÇiz ile kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamız İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm müşterilerimiz, Bankamızda kayıtlı cep telefonları üzerinden Halkbank Mobil’i cihazlarına yükleyip, gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Halkbank Mobil’i kullanabilirler.

NFC teknolojisi, Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerlidir.

Favori Hesap tanımlama ile sık kullandığınız bir hesabınızı favori hesap olarak tanımlayabilir, hesap seçimi yapmanız gereken işlemlerde hesabınızın en üstte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. 

Halkbank Mobil’de, Hesaplarım menüsünde yer alan Vadesiz Hesaplarım ya da Fon24 Hesaplarım başlığı altında tanımlamak istediğiniz hesabın yanında yer alan yıldız ikonunu işaretleyerek Favori hesabınızı tanımlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Paraf Mobil

Kart işlemlerinizi ve kampanya takiplerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman güvenle gerçekleştirin!

İnternet Bankacılığı

Evinizde veya ofisinizde, bilgisayarınızı, tabletinizi ya da cep telefonunuz ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz!

SMS Hizmetleri

SMS Hizmetleri sunduğu geniş olanakları sayesinde dilediğiniz bilgilerin anında cep telefonunuza ulaşmasını sağlıyor!