İnternet Şubesi Bireysel Kurumsal
EN

Ortak ATM Platformu

Üyesi olduğumuz “Ortak Nokta” ve Türkiye’deki diğer ATM ağları 1 Ekim 2009 tarihi itibariyle birleşme kararı almış olup, bu tarihten itibaren Visa / MasterCard logolu tüm banka kartları ve kredi kartları tüm banka ATM’lerinde kullanıma açılmıştır.
 
ATM’lerin ortak kullanımını sağlayacak bu projenin uygulamaya geçmesi ile birlikte, üyesi olduğumuz “Ortak Nokta” ve Ziraat Bankası ile tek taraflı yürüttüğümüz ATM paylaşım projeleri de sona ermiş olacaktır.

Böylelikle, Ortak ATM platformu kapsamında;

  • Halkbank Banka kartları ile diğer tüm Banka ATM’lerinden yapılan “Para Çekme, Hesaba Para Yatırma, Kredi Kartı Borç Ödeme, Bakiye Sorgulama, Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Kredi Kartı Limit Sorgulama,  ” işlemlerinden, 19.03 2020 tarihi saat 21:00 itibariyle ücret alınmayacaktır.
  • Halkbank Kredi Kartları ile diğer  tüm Banka ATM’lerinden yapılan “Kredi Kartı Borç Ödeme, Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Kredi Kartı Limit Sorgulama işlemlerinden 19.03 2020 tarihi saat 21;00 itibariyle ücret alınmayacaktır.
  • Halkbank Kredi Kartları ile bağlı hesaptan diğer tüm banka ATM’lerinden yapılan “Para Çekme, Hesaba Para Yatırma ve Bakiye Sorgulama” işlemlerinden 19.03 2020 tarihi saat 21:00 itibariyle ücret alınmayacaktır.
  • Halkbank, diğer banka kartları ile Bank 24'lerden yapılan işlemler için, kart sahiplerinden herhangi bir ücret ve komisyon almamaktadır. Ancak, kart sahibi banka, belirleyeceği ücret ve komisyonu kendi müşterisinden tahsil edebilir. Bu ücret ve komisyon tutarı, Halkbank Bank24'leri dışında kullanılabilecek diğer tüm Banka ATM'leri için de geçerli olacaktır.