halkbank fatura ödemeleri

Fatura Ödemeleri

Fatura Ödemeleri

Fatura ödemeleriniz için en çok seçenek Halkbank'ta!

 

Halkbank aracılığıyla faturalarımı nasıl öderim?

Elektrik, su, telefon, cep telefonu, doğalgaz, internet, kablolu TV vb. tüm faturalarınızı Halkbank şubelerimizden, İnternet Şubesi, Halkbank Mobil veya Halkbank Dialog ve ATM'lerimizden ödeyebilirsiniz.

İnternet Şubesinden Fatura Ödeme

Halkbank İnternet Şubesi'ni kullanarak tüm bu ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl yapabilirim?

Tek yapmanız gereken Halkbank İnternet Şubesi'ne bağlanıp fatura bilgilerinizi tuşlamak. Önceden talimat vermenize gerek olmadan, daha önce Halkbank aracılığıyla ödemediğiniz faturaları görüntüleyebilir, isterseniz anında ödeyebilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi'ne üye değilseniz www.halkbank.com.tr'de yer alan “Kartla giriş” seçeneğini kullanarak üyeliğinizi tamamlayabilir ve Dijital Parolanızı kolayca alabilirsiniz. İsterseniz üyeliğinizi gerçekleştirmek için size en yakın Halkbank Şubesi'ne de uğrayabilirsiniz.

Halkbank Mobil’den Fatura Ödeme

Halkbank Mobil’i kullanarak tüm bu ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl yapabilirim?

Halkbank Mobil’de fatura ödemelerinizi “Ödemeler/Vergi > Fatura ve Kurum Ödemeleri” adımlarını izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Mobil'e üye değilseniz Mobil uygulama giriş ekranında yer alan “Dijital Parola Al/Unuttum” seçeneğini kullanarak üyeliğinizi tamamlayabilir, T.C. Kimlik Kartınız veya Kredi/Banka Kartınız aracılığıyla Dijital Parolanızı kolayca oluşturabilirsiniz.