Nasıl Üye Olabilirim?

Halkbank İnternet Şubesi'ne Nasıl Üye Olabilirim?

Halkbank Mobil’i kullanmak çok kolay !

Halkbank Mobil Bankacılığı kullanmaya başlamak için, İnternet Şubesi'ne üye olmanız yeterlidir.

Mobil Bankacılık üzerinden işlemlerini kolayca her yerden yapabilmeniz için Halkbank Mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. iPhone, Android platformalarında yer alan Halkbank Mobil uygulamasını uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz.

Nasıl İndirebilirim?

Halkbank Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz. 

Google Play Store'dan indirmek için tıklayınız.

Apple Store'dan indirmek için tıklayınız.

Aşağıda yer alan QR Kodu okutarak uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

​İnternet Şubesi üyesi iseniz;

Iphone ve Android cep telefonları için uygulama marketlerinden Halkbank Mobil’i indirerek, müşteri numaranız, Dijital Parola’nız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

​İnternet Şubesi üyesi değilseniz;

Bankamıza ait kredi kartınız, Bank24 kartınız veya Bank24 Jet kartınız var ise; Halkbank Mobil girişinde yer alan “Dijital Parola Al/Unuttum” adımı ile kart bilgilerinizi kullanarak kolayca Dijital Parola’nızı alabilirsiniz.

Bankamıza ait kredi kartınız, Bank24 kartınız veya Bank24 Jet kartınız bulunmuyor ise; Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalamanız için sizleri dilediğiniz Halkbank Şubesi’ne bekliyoruz…

Halkbank Mobil ile ilgili dilediğiniz her konuda 365 gün/24 saat hizmet veren 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak yardım alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Halkbank Dijital parolanızı biliyorsanız, Halkbank Mobil’e girişte aynı parolayı kullanabilirsiniz. Dijital Parola’nızı Halkbank İnternet Şubesi veya Mobil Şube girişinde yer alan “Parolamı Bilmiyorum/Unuttum” seçeneği ile ya da 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Şifre İşlemleri menüsünden kart bilgilerinizi kullanarak üretebilir, dilerseniz şubelerimizden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapmak istediğiniz işlemin türüne göre tanımlanmış işlem limitleri bulunmaktadır. İşlem limitlerini görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Halkbank Mobil’e ilk kez giriş yapmak için Halkbank İnternet Şubesi Parola'nızın/Dijital Parola'nızın olması yeterli.                                            

Halkbank Mobil’e ilk kez girişinizi müşteri numarası/T.C. kimlik numarası, parola ve şifre ile yaparak ŞifreÇiz’inizi belirleyebilir, daha sonraki girişlerinizi ŞifreÇiz ile kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamız İnternet Bankacılığı kanalını kullanan tüm müşterilerimiz, Bankamızda kayıtlı cep telefonları üzerinden Halkbank Mobil’i cihazlarına yükleyip, gerekli aktivasyon aşamalarını cihaz üzerinden tamamlayarak Halkbank Mobil’i kullanabilirler.

NFC teknolojisi, Android 5.0 ve üzeri cihazlarda geçerlidir.

Favori Hesap tanımlama ile sık kullandığınız bir hesabınızı favori hesap olarak tanımlayabilir, hesap seçimi yapmanız gereken işlemlerde hesabınızın en üstte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. 

Halkbank Mobil’de, Hesaplarım menüsünde yer alan Vadesiz Hesaplarım ya da Fon24 Hesaplarım başlığı altında tanımlamak istediğiniz hesabın yanında yer alan yıldız ikonunu işaretleyerek Favori hesabınızı tanımlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Paraf Mobil

Kart işlemlerinizi ve kampanya takiplerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman güvenle gerçekleştirin!

İnternet Bankacılığı

Evinizde veya ofisinizde, bilgisayarınızı, tabletinizi ya da cep telefonunuz ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz!

SMS Hizmetleri

SMS Hizmetleri sunduğu geniş olanakları sayesinde dilediğiniz bilgilerin anında cep telefonunuza ulaşmasını sağlıyor!