Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın dördüncü durağı Kocaeli oldu

Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın dördüncüsü, Marmara Bölgesi’ni temsilen Kocaeli’de gerçekleşti.

Kadınların girişimcilik faaliyetlerini desteklemek için ekonomik alanda daha etkin var olmaları adına düzenlenen Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın yeni durağı Marmara Bölgesi’nin sanayi şehri Kocaeli oldu. Genç Girişimci Destek Paketi’nden faydalanan girişimci kadınlara, üretkenliklerini desteklemek adına kredileri sembolik olarak takdim edildi.

İlham Veren Kadınlar ve Marka Kooperatifler panelleri düzenlendi.

Halkbank Üreten Kadınlar Kocaeli Buluşması’nda “Marka Kooperatifler” ve “İlham Veren Kadınlar” panelleri düzenlendi. Şafak Tükle moderatörlüğünde gerçekleşen “Marka Kooperatifler” panelinde, başarı elde etmiş kadın kooperatiflerinin temsilcileri deneyimlerini aktardı. Nar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sevilay Acar, S.S. Gönen Merkez, Hasanbey ve Tuzakçı Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Berrin Yetkin Var ve Marmara Kooperatifler Birliği Birlik Başkanı Nuket Özcan panelin konuşmacıları arasında yer aldı.

Zeynep Türkoğlu moderatörlüğünde düzenlenen “İlham Veren Kadınlar” paneline ise; Leras Tekstil Genel Müdürü Betül Eren Işık, D-Stil Mermer Dış Ticaret Kurucusu Dilek Akbarpour Karaoğlan ve Homemade Aromaterapi Kurucusu Aslı San Bilgin katıldı.

Tüm kadınlarımıza hayallerine giden yolda ışık tutan birbirinden değerli konuklarımızın yer aldığı Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları - Kocaeli etkinliğimizi YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.