Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın beşinci durağı: Rize

Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın beşincisi, Doğu Karadeniz’i temsilen Rize’de gerçekleşti.

Kadınların iş yaşamına katılımını teşvik etmek ve genç girişimcileri Türkiye’ye değer katacak yeni iş alanlarında desteklemek amacıyla düzenlenen Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları’nın yeni durağı Rize oldu. Etkinlikte; “İlham Veren Kadınlar” ve “Marka Kooperatifler” panelleri ile örnek başarı hikâyeleri paylaşıldı, Genç Girişimci Destek Paketi’nden faydalanan girişimci kadınlarımıza üretkenliklerini desteklemek adına kredileri sembolik olarak takdim edildi.

Ebru Erke moderatörlüğünde gerçekleşen “Marka Kooperatifler” panelinde, başarı elde etmiş kadın kooperatiflerinin temsilcileri deneyimlerini aktardı. Ordu Kadın Emeği Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Kocamanoğlu, Hopa Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Neziha Topaloğlu ve Kadınlar Dokuyor Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Toy panelin konuşmacıları arasında yer aldı.

Zeynep Türkoğlu moderatörlüğünde düzenlenen “İlham Veren Kadınlar” paneline ise; Doğuş Çay Yönetim Kurulu Üyesi Harika Karakan Batallı, TT Farm Yönetim Kurulu Başkanı Elif Çakıroğlu ve Kral Pestil Köme Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir katıldı.

Tüm kadınlarımıza hayallerine giden yolda ışık tutan birbirinden değerli konuklarımızın yer aldığı Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları - Rize etkinliğimizi YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.