Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları ikinci yılında İzmir’de başladı

Bankamız tarafından kadın girişimcilere ilham olmak ve onları cesaretlendirmek üzere geçtiğimiz yıl 7 bölgede gerçekleştirilen Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları ikinci yılında da devam ediyor. Bu yılın ilk toplantısı, Ege Bölgesi’ndeki genç kadın girişimcileri ve bölgede faaliyet gösteren marka kooperatiflerin katılımı ile İzmir’de gerçekleştirildi. 

‘İlham Veren Kadınlar’ ve ‘Marka Kooperatifler’ panelleri düzenlendi

Halkbank Üreten Kadınlar İzmir Buluşması’nda, Genç Girişimci Destek Paketi’nden faydalanan Ege Bölgesi’ndeki girişimci kadınlara üretkenliklerini desteklemek adına kredileri sembolik olarak takdim edildi ve ardından “İlham Veren Kadınlar” ve “Marka Kooperatifler” paneli düzenlendi.

Zeynep Türkoğlu’nun moderatörlüğünde düzenlenen İlham Veren Kadınlar paneline Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri Kurucusu Tülin Akın, HM Isıtma Soğutma Sistemleri Sahibi Huriye Yılmaz Uslu ve Women&Woman Kurucusu Özgecan Üstgül konuşmacı olarak katıldı.

‘Marka Kooperatifler’ panelinde ise; başarı elde etmiş kadın kooperatiflerinin kadın temsilcileri deneyimlerini aktardı. Nihan Günay moderatörlüğünde gerçekleşen panelin konuşmacıları arasında Çeşme Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Kurucu Başkanı Yeşim Yüksel, Ata Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nden Dr. Nalan Ünal ve Akana Ekolojik Kadın Girişimi Kooperatifi’nden Bedirhan Uslu katıldı.

Halkbank Üreten Kadınlar Akademisi eğitimleri kapsamında, kooperatif temsilcileri ile bir araya gelinerek markalaşma, pazarlama ve sosyal medya konularında eğitimler de verildi.

Tüm kadınlarımıza hayallerine giden yolda ışık tutan birbirinden değerli konuklarımızın yer aldığı Halkbank Üreten Kadınlar Buluşmaları etkinliğimiz Youtube kanalımızdan canlı yayınlanmıştır.