Diğer Ürünler

Nedir?

Güvenli bir yatırım aracı olarak; uzun vadede oluşabilecek faiz oranlarındaki değişimlerden olumsuz etkilenme riskini azaltır, yatırımınızı uygun faiz oranlarıyla değerlendirme olanağı sağlar.

Hesabımla Neler Yapabilirim?

Türk lirası ya da döviz bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, talimatınızla birlikte aynı vade ve güncel faiz oranı ile yenilenir. Dilerseniz vade sonunda paranız, belirteceğiniz hesaba aktarılır. Ayrıca sadece biriken faizi alarak anaparanızın vadeli mevduat ile değerlenmesini de isteyebilirsiniz.

Faiz Oranları Nedir?

Bankamızın vadeli TL mevduat faiz oranlarını öğrenmek için tıklayınız.

Nasıl Faydalanabilirim?

En uygun vadeyi seçerek vadeli TL hesabı açtırmanız için sizleri en yakın şubemize veya Halkbank İnternet Şubesi'ne bekliyoruz.

Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız.

Paraf Üreten Kadın Nedir?

Paraf Üreten Kadın kartınız ile işyeriniz için yapacağınız mal ve hizmet alımlarında taksitli ve vadeli işlem yapabilir* , çek ve senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışınızı düzenleyebilir, ana bayii limit özelliği sayesinde çalıştığınız tedarikçilerden avantajlar sağlayabilirsiniz.

Paraf Üreten Kadın’nın sunduğu avantajlar ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Firmanızın kısa vadeli nakit ihtiyaçları ile çek, fatura ve diğer düzenli ödemelerinizi yapabileceğiniz, vadesiz hesabınıza tanımlı kredi ürünümüzdür. Hesap bakiyenizin yetersiz olduğu anlarda tanımlanan limitiniz ölçüsünde ödemelerinizi anında gerçekleştirebilir,  nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  • Çek ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Vergi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefon, elektrik, su gibi faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
  • Havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Haftanın 7 günü 24 saat nakit avans çekebilirsiniz.
  • Dost Hesap için hesaplanan faiz tutarı aylık olarak tahakkuk eder.
  • Dost Hesap faizi sadece kredi limitinizden kullandığınız tutar ve gün üzerinden hesaplanır.
  • Hesabınıza para yatırdığınız an borcunuz otomatik olarak kapanır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Halkbank ve Türkiye Sigorta iş birliği ile hizmetinize sunulan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerde ihtiyacınız olan yüksek kalitedeki sağlık hizmetlerinden fark ödemeden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Riskli Hastalıklar Sigortası

Halkbank ve Türkiye Sigorta iş birliği ile hizmetinize sunulan Riskli Hastalıklar Sigortası ile insan hayatını önemli ölçüde etkileyen, yüksek tedavi maliyetleri olan ve yaşam kalitesini düşüren hastalıklara karşı kendinizi ve bütçenizi güvence altına alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Halkbank İhtiyari Hayat Sigortaları Eğitimin Gücü Sigortası

Çocuğunun eğitim hayatını güvence altına almak isteyen herkes Eğitimin Gücü Sigortası’ndan yararlanabilir.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Fatura takibi derdine son! Elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, cep telefonu, Kablo TV gibi faturalarınızı sizin yerinize Halkbank takip etsin.

Otomatik fatura ödemesi yapılan kurumlar için tıklayınız.

Avantajları nedir?

Fatura ödemek için kuyruk beklemenize ya da ajanda tutmanıza gerek kalmaz.  Hesabınızda nakit olmadığında bile faturalarınız gecikmeye girmeden ödenir ve sadece kullandığınız gün sayısı kadar faiz ödersiniz.

Açık Hesap ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Otomatik ödeme talimatımı nasıl verebilirim?

İnternet Şubesi’nde “Fatura Ödemeleri” menüsündeki “Fatura Talimatları” adımından, şubelerimizden veya 0 850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog’dan otomatik ödeme talimatınızı kolayca verebilirsiniz.

Nedir?

Fon24 hesabı, hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, vadesiz TL hesabınızda bulunan 500 TL üzerindeki paranızı değerlendirmek için sunulan bir ürünümüzdür.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Avantajları nedir?

Değerlenmeye devam eden paranızı 7 gün 24 saat nakit olarak çekebilir, havale ve EFT yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?

Henüz bir Fon24 hesabınız yoksa İnternet Şubesi’nden anında Fon24 hesabı açabilir, size en yakın şubemize uğrayabilir ya da 0 850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog’u arayabilirsiniz.