Neyi Nasıl Yapabilirim?

Neyi Nasıl Yapabilirim?

Halkbank İnternet Şubesi'ni kullanarak tüm bu ödemelerinizi hesabınızdan anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Halkbank İnternet Şubesi'ne bağlanıp fatura bilgilerinizi tuşlamak. Önceden talimat vermenize gerek olmadan, daha önce Halkbank aracılığıyla ödediğiniz faturaları görüntüleyebilir, isterseniz anında ödeyebilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi'ne üye değilseniz www.halkbank.com.tr'de yer alan “Parola Al” seçeneğini kullanarak üyeliğinizi tamamlayabilir ve parolanızı kolayca alabilirsiniz. İsterseniz üyeliğinizi gerçekleştirmek için size en yakın Halkbank şubesine de uğrayabilirsiniz.

İnternet Şubesi’nde “Fatura Ödemeleri” menüsündeki “Fatura Talimatları” adımından, şubelerimizden veya 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog’dan otomatik ödeme talimatınızı kolayca verebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken www.halkbank.com.tr de bulunan İnternet Şubesi Parola Al butonuna tıklamak ve kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi kullanarak Bireysel İnternet Şubesi parolanızı oluşturmak!

Bank24 Jet ile Jet Hızında ParolaArtık Bank24 Jet kartlar da Kartla Giriş’te! www.halkbank.com.tr de yer alan İnternet Şubesi Parola Al tıklayarak Bank24 Jet kart bilgilerinizle İnternet Şubesi parolanızı jet hızıyla oluşturun! Bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yer ve zamanda yapın.

Ürünümüze hemen başvurmak için; aralarında boşluk bırakıp “ACIKHESAP, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Limit” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.
Örnek: ACIKHESAP 12345678910 3000 1500

Dilerseniz tüm şubelerimizden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’dan da başvurabilirsiniz.

Türk Lirası ya da döviz bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, dönem sonunda siz önceden belirtmemişseniz aynı vade ve güncel faiz oranı ile yenilenir. Dilerseniz vade sonunda paranız belirteceğiniz hesabınıza aktarılır. Ayrıca sadece biriken faizi alarak anaparanızın vadeli mevduat ile değerlenmesini de isteyebilirsiniz. Vadesinden önce kapatılan vadeli mevduat hesaplarına faiz işletilememektedir.

Parafcard web sitemizden online, ya da istenilen kart türüne göre PARAF / PARAFLY boşluk, TCKN boşluk, gelir bilginizi yazıp 3452’e SMS gönderebilir, 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayabilir, Halkbank İnternet Şubesi'nin Başvurular menüsünden ya da size en yakın Halkbank Şubesi’nde başvuruda bulunabilirsiniz! 

Şifrebaz’a Halkbank Şubeleri aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Halkbank Şubeleri’nden başvuru yapmak için;

  • Size en yakın Halkbank Şubesi’ne uğrayarak Şifrebaz Başvuru Formu’nu doldurmanız yeterli olacaktır.