SMS Hizmetleri

SMS Hizmetleri

Halkbank SMS Hizmetleri sunduğu geniş olanakları sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor ve dilediğiniz bilgilerin anında cep telefonunuza ulaşmasını sağlıyor.
 
Talimat vererek, hesabınıza gelen veya hesabınızdan giden işlemler için anında bilgilendirilirsiniz veya sorgulamalı hizmetlerimizden istediğiniz anda faydalanabilirsiniz.
 
Ayrıca, müşterimiz olun ya da olmayın diğer talimatsız SMS hizmetlerimizden de anında yararlanabilirsiniz.

Halkbank SMS talimatlı hizmetlerinden faydalanmak için, Halkbank İnternet Şubesi E-mail/SMS menüsünden veya Halkbank Dialog’dan faydalanmak istediğiniz her bir hizmet için ayrı ayrı talimat verebilirsiniz.

SMS hizmetlerinden Türkiye’de ikamet eden tüm GSM operatörü aboneleri faydalanabilir.
 
Halkbank SMS talimatlı hizmetlerinden yalnızca bireysel müşterilerimiz yararlanabilir. Kurumsal müşterilerimiz, hesaplarına para geldiğinde veya para çıktığında bilgilendirilmek için Halkbank İnternet Şubesi'nden e-mail talimatı verebilir.
 
Halkbank SMS talimatsız hizmetlerinden, Halkbank müşterisi olunmadan yararlanılabilir.

Borsadaki anlık değişiklikleri, döviz kuru hareketlerini, ya da portföyünüzdeki rakamsal değişiklikleri SMS veya Email yoluyla takip edebilirsiniz.
 
SMS ve E-mail Uyarı hizmeti ile belirleyeceğiniz gün ve saatte seçtiğiniz bilgiler, belirleyeceğiniz değerlere ulaştığında SMS veya Email ile gönderilmektedir.
 
www.halkbankkobi.com.tr’ye üye olarak SMS ve E-mail Bildirim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kullanıcı işlemleri menüsünden Ajandam seçeneği ile Fuar, Vergi Hatırlatması veya Kişisel Hatırlatma eklenebilmektedir. Bilgilendirilmek üzere eklenen hatırlatmalar, belirlenen tarihte tercihinize gore SMS veya Email ile size iletilmektedir.

www.halkbankkobi.com.tr web sitelerinden üyelik yoluyla verilen SMS talimatları sonucunda cep telefonunuza gönderilen her SMS bağlı bulunduğunuz operatörün İnteraktif SMS tarifesi üzerinden 1 SMS olarak cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.
 
Sorgulamalı SMS hizmetlerinde; Halkbank’a sorgulama amaçlı gönderdiğiniz her SMS, GSM operatörünüzün İnteraktif SMS Tarifesi üzerinden 1 SMS olarak cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır. Talep edilen kritere göre size iletilen her bir bilgi SMS’inin bedeli Halkbank tarafından karşılanmaktadır.
 
Hesabınızdan para çıkışı olduğunda veya hesabınıza para girişi olduğunda size iletilen bilgi SMSleri Halkbank tarafından karşılanmaktadır.