halkbank kurumsal internet şubesi

Kurumsal İnternet Şubesi

Kurumsal İnternet Şubesi

Kurumsal İnternet Şubesi'nde işlemleriniz kolay ve güvenli, üstelik tüm nakit akışınız ilk ekranda!

Kademeli yetkilendirme seçeneklerinden birini kullanarak güvenli bir şekilde, Internet Şubesi'nden 7 gün, 24 saat Halkbank nezdindeki tüm hesaplarınız ile ilgili bir çok bankacılık hizmetini masraf/komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Tercihinize sunulan Halkbank İnternet Şubesi kullanıcı türleri aşağıdaki gibidir:

  • Normal Kullanıcı: Bu müşteri yapısında, firma adına başvuruyu yapan yetkili İnternet Şubesi’nde her türlü işlemi kurumsal parola ile gerçekleştirebilir.
  • Kademeli Yetkilendirme: Firma adına başvuruyu yapan yetkili İnternet Şubesi’nde tüm işlemleri yapabileceği gibi, aynı zamanda firmasından kullanıcıları belirli işlemler için yetkilendirerek işlem yapmalarını sağlayabilir.
  • Bakiye/Hareket Görüntüleme: İnternetten parasal işlem yapmak istemeyen, yalnızca hesap hareketleri izleme ve görüntüleme hizmeti almak isteyen firmalara, bu kullanım şekli tanımlanır. Bakiye Hareket Görüntüleme müşterileri de firmasının alt kullanıcılarına belirli hesap ya da işlemler için görüntüleme yetkisi tanımlayabilmektedir.
  • Firma Yetkilisi Çift Onay Dışında: Bu seçim yapıldığında, firma yetkilisi hariç kuruma bağlı tüm kullanıcılar havale, EFT ve döviz transferi işlemlerini anında tamamlayamayacak ve onaya gönderecektir. Onayda bekleyen işlemler daha sonra yetkili kullanıcı tarafından tamamlanacaktır.
  • Firma Yetkilisi Çift Onaya Dâhil: Bu seçim yapıldığında, firma yetkilisi dâhil kuruma bağlı tüm kullanıcılar havale, EFT ve döviz transferi işlemlerini anında tamamlayamayacak ve onaya gönderecektir. Onayda bekleyen işlemler daha sonra yetkili kullanıcı tarafından tamamlanacaktır.

Kurumsal İnternet Şubesi'nden Yapabileceğiniz İşlemler için tıklayınız