İnternet Şubesi Bireysel Kurumsal
EN

Kurumsal İnternet Şubesi

Halkbank Kurumsal İnternet Şubesi ile şubeniz bir tık ötede, tüm nakit akışınız ilk ekranda!

Kurumsal İnternet Şubesi kullanım yapısı seçeneklerinden biri kullanarak güvenli bir şekilde, Halkbank İnternet Şubesi'nden 7 gün 24 saat tüm hesaplarınızla ilgili birçok bankacılık hizmetini masraf/komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Tercihinize sunulan Halkbank İnternet Şubesi kullanıcı türleri şunlardır:

  • Normal Kullanıcı: İnternet Şubesi’nde her türlü işlemin gerçekleştirilebilir.
  • Bakiye / Hareket Görüntüleme: Firma İnternet Şubesi’nde yalnızca hesap hareketleri izleme ve görüntüleme yapabileceği gibi, aynı zamanda firmasından kullanıcılarına belirli işlemler için yetkilendirerek işlem yapmalarını sağlayabilir.
  • Kademeli Yetkilendirme: Firma İnternet Şubesi’nde tüm işlemleri yapabileceği gibi, aynı zamanda firmasından kullanıcılarına belirli işlemler için yetkilendirerek işlem yapmalarını sağlayabilir.
  • Firma yetkilisi Çift Onay Dışında: Firma yetkilisi hariç kuruma bağlı tüm kullanıcılar havale ve EFT işlemlerini anında tamamlayamayacak ve onaya gönderecektir. Onayda bekleyen işlemler daha sonra yetkili kullanıcı tarafından tamamlanabilecektir.
  • Firma yetkilisi Çift Onaya Dahil: Firma yetkilisi dahil kuruma bağlı tüm kullanıcılar havale ve EFT işlemlerini anında tamamlayamayacak ve onaya gönderecektir. Onayda bekleyen işlemler daha sonra yetkili kullanıcı tarafından tamamlanabilecektir.