Halkbank, Paraf ile "Visa Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka Halkbank

Visa Europe’un Türkiye’deki üye bankalara yönelik, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Visa Europe Türkiye Konferansı Vizyonist’15, 15 Ekim’de Sabancı Müzesi, The Seed Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Konferans sonrasında gerçekleşen törende, "Visa 2014 Başarı Ödülleri" sahiplerini buldu. Halkbank, "Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka" ödülüne layık görüldü.

Bankacılık sektörünün üst düzey temsilcilerinin de hazır bulunduğu Vizyonist’15 Konferansının ardından düzenlenen törende ödeme sistemleri sektöründe bireysel ve ticari kredi kartlarıyla, banka kartları hacimleri ve kart adetlerinin yanı sıra payWave temassız kart adetleri ve en yenilikçi Visa ürünü kategorilerinde en başarılı bankalar ödüllendirildi.

Visa 2014 Başarı Ödülleri kapsamında bu yıl "Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka"  seçilen Halkbank adına ödülü Bireysel Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal aldı. Halkbank'ın bireysel bankacılık alanında önemli bir atılım yaparak müşterilerine sunduğu Paraf ile bu ödüle layık görülmekten mutlu olduklarını belirten Ünal sözlerine şöyle devam etti: "Halkbank olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve her zaman onları mutlu edecek çözümler sunan bir banka olduk. Paraf’ı da sektörde fark yaratan özellikleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Bankamızın dinamik yüzü olması hedefiyle geliştirdik. Bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmaların olumlu sonuçlarını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Eylül sonu itibarıyla Paraf kredi kartı sayısı 3,6 milyon olurken, POS sayısı 270 bine ve üye işyeri sayısı 260 bine yükseldi. Ayrıcalıklar bu Paraf’ta sloganıyla, müşterilerimize yepyeni fırsatlar sunmaya ve Paraf ailesini büyütmeye devam edeceğiz."