Halkbank, Parafly ile uçak biletlerinin küsuratını uçuruyor!

Halkbank, Parafly ileuçak biletlerinin küsuratını uçuruyor!

Halkbank’ın seyahat harcamalarına özel kredi kartı Parafly, uçak bileti kampanyasıyla müşterilerine ayrıcalıklı seyahat imkânı sunuyor. Tüm havayolu şirketlerinde geçerli kampanya kapsamında, Parafly ile yapılan harcamalarda yurt içi veya yurt dışı, tek yön veya gidiş dönüş alınan uçak bileti fiyatlarının küsuratları siliniyor. Uygulama sayesinde örneğin 100 – 199TL arasındaki biletler 100 TL, 200 – 299 TL arası biletler 200 TL oluyor.
 
Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Bu kampanya sayesinde sık seyahat eden müşterilerimize avantajlı fiyatlarla bilet alma fırsatı sunarak Parafly ayrıcalıklarını yaşamalarını sağlıyoruz. Yeni kampanyalarımızla Parafly’ın ayrıcalıklı seyahat dünyasını genişletmeye devam edeceğiz” dedi.
 
Parafly kullanıcıları uçak bileti kampanyasının yanı sıra, Her Yer Lounge, Paraf Günüm, Erken Ödeme İndirimi gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor. Kart sahipleri ayrıca, Atatürk Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlarda ücretsiz lounge hizmetinden ve yurt dışı harcamalarında taksit avantajından faydalanıyor. Seyahat hattı aracılığı ile hizmet alırken ParafParalarının yetmemesi durumunda avans ParafPara da kullanabiliyor.