Paraf'lılar ücretsiz park edecek

Paraf'lılar ücretsiz park edecek

Halkbank ve İSPARK iş birliği ile Paraf   müşterilerine ücretsiz otopark fırsatı
 
Halkbank, “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sunduğu yeni kredi kartı markası Paraf’la hayata geçirdiği “ilk”lere, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK’tan ücretsiz otopark fırsatını da ekledi. Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu ile İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik’in imzaladığı iş birliği protokolü sayesinde Paraf müşterileri İSPARK noktalarında ücretsiz park etme ayrıcalığına sahip oluyor. Halkbank ve İSPARK iş birliği sayesinde Paraf sahipleri tek seferde yaptıkları her 100 TL’lik alışveriş için  yol üstü otoparklarda 2,  açık ve katlı otoparklarda 3 saate kadar ücretsiz park etme hakkı kazanıyor.
 
Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, hizmete girdiği günden beri düzenlediği kampanyalarla tüketicilerin ilgisini çeken Paraf’ın, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini gözeten, kişiye özel ayrıcalıklar sunduğuna dikkat çekti. Paraf’ın alışverişlerde yoğun olarak kullanıldığını ifade eden İmamoğlu, 2013 sonunda kredi kartı sayısını 3 milyonun üzerine çıkarmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi:
 
“Bu amaçla Paraf’ın ayrıcalıklar dünyasını genişletiyoruz. İSPARK’la imzaladığımız protokolle, İstanbullu Paraf sahipleri için park yeri derdini ortadan kaldırıyoruz. İSPARK kampanyamızla İstanbul’daki müşterilerimize ücretsiz park yeri kullanma ayrıcalığı yaşatıyoruz. Böylece müşterilerimizin hayatlarının her anında Paraf ayrıcalıklarını deneyimlemelerini sağlıyoruz.”
 
İmamoğlu, 2012 yılının sonunda pazara sunulan Paraf’ın Halkbank’ın dinamizminin simgesi haline geldiğini belirterek Paraf’tan önce 2,2 milyon olan kart sayımızı Paraf’ın tanıtımı ile birlikte 2 ay gibi kısa bir sürede 2,5 milyona yükselttik. Bu süreçte üye işyeri sayımız da 100 bine yaklaştı. Paraf ile birlikte 2013 yılının ilk aylarında bu alanda hızla büyümeye devam ediyoruz. Amacımız Halkbank’ın kredi kartı pazarındaki payını 5 yıl içinde yüzde 6’ya çıkarmak” dedi.
 
Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet sloganıyla 7 yıl önce yola çıkan İSPARK'ın gerçekleştirdiği projelerle sektörünün öncüsü olduğunu belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, “İstanbul'da niteliksiz otopark işletmeciliği ve kayıt dışılık İSPARK ile son bulmuştur. Her gün 500 noktada 2 bin 500 personelimizle yaklaşık 100 bin İstanbulluya güler yüzle hizmet veriyoruz.” diye konuştu.

Otopark sorununa teknolojik çözümler getirirken trafik akışına da katkı sağlayacak projeler geliştirdiklerini ifade eden Çevik, “Bu kapsamda hem toplu taşımayı teşvik eden hem de çevreci Park Et Devam Et projemizi çok önemsiyoruz” dedi.
 
Başarılı projelerle yurt içinde ve yurt dışında model olan İSPARK’ın kent yaşamını kolaylaştıran birçok projeyi hayata geçirdiğini belirten Genel Müdür Çevik şunları söyledi:
 
“Şehir trafiğine soluk aldıracak cep otogarı projemiz, parklanma sorununa teknolojik çözüm getirecek tam otomatik otoparklarımızı bu yıl içinde hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Kent içi ulaşımda bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla Akıllı Bisiklet projesini başlattık ve kent genelinde yaygınlaştırıyoruz. Hizmet yelpazemizi denizde Tekne Park, havada Heliport ile genişlettik.”
 
İstinye ve Tarabya’da modern tekne parkları hizmete açılmasının ardından İstanbul’a 9 yeni Tekne Park daha kazandırmak için çalışmaların devam ettiğini dile getiren Çevik, Paraf sahiplerini İSPARK’ın açık ve katlı otoparklarından ücretsiz yararlanma imkânına kavuşturan bir anlaşmaya imza atmaktan da memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
 
Halkbank ve İSPARK işbirliği sayesinde ücretsiz otopark ayrıcalığından yararlanmak isteyen Paraf sahipleri, Halkbank’ta kayıtlı cep telefonlarından 3404’e SMS göndererek kampanyadan yararlanabiliyorlar.
 
 
Paraf hakkında
 
Halkbank, “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sunduğu yeni kredi kartı markası Paraf’la kredi kartı sektöründe pek çok “ilk”e imza atıyor. Paraf sahibi olan müşteriler kart ücreti ödemeyecek. Ayrıca 2013 Mart sonuna kadar kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilere, ilk ekstrelerindeki harcamaların yüzde 25’i oranında, 100 TL’ye kadar indirim uygulanıyor. Paraf, harcama yaptıkça artan ParafPara, ekstre borcunu erken ödeyenlere yapılacak özel indirimler, müşterilerin kendi seçimlerine göre farklı ayrıcalıklardan yararlanabilecekleri Paraf Günüm uygulaması gibi yenilikçi hizmetlerle tüketicilerin ilgisini çekiyor. Klasik, Gold, Platin ve Business kredi kartları bulunan Paraf, ilerleyen dönemlerde çıkaracağı seyahat harcamalarına yönelik Parafly ve üniversite öğrencilerine yönelik Parafree ürünleriyle de müşterilerine Paraf ayrıcalıklarını yaşatmaya devam edecek.