Paraf Platin ve Parafly Platin sahipleri için "Her Yer Lounge"

Paraf Platin ve Parafly Platin sahipleri için “Her Yer Lounge”
Halkbank, yeni kredi kartı Paraf’ın “Her Yer Lounge” uygulamasıyla Paraf Platin ve Parafly Platin sahiplerinin tüm yurt içi ve yurt dışı havaalanlarında uçuş saatlerini beklerken geçirecekleri zamanı da ayrıcalıklı kılıyor. Havayolu şirketlerinden ya da Seyahat Hattı’ndan Katlı ParafPara kullanarak uçak bileti alan Paraf Platin ve Parafly Platin sahipleri, uçuş günü havaalanında yapacakları restoran harcamalarında 50 TL‘ye kadar indirim ayrıcalığından yararlanabiliyor.
 
Paraf’ta orta vadeli hedef yüzde 6 pazar payı
“Her Yer Lounge” uygulamasıyla kart sahiplerine ayrıcalıklı ve keyifli bir seyahat deneyimi sunduklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, Paraf’ın kat ettiği yolla ilgili de şunları ifade etti:
 
“Yılın ilk 6 ayında 3 milyon kart adedine ulaşarak yılsonu hedefimizi yakaladık. Yine bu 6 ay içerisinde kart ciromuzu yüzde 56 artırdık. Üye iş yeri ve POS sayılarımızda da önemli artışlar yaşandı. Haziran sonu itibariyle üye işyeri sayımız 122 bin, POS sayımız ise 138 bin oldu. Bundan sonraki hedefimiz, orta vadede pazar payımızı yüzde 6’ya yükseltmek. Paraf kart ailesinin yeni üyesi Parafly’ın da bu büyümeye ciddi katkı sağlayacağına inanıyoruz.” 
 
“Her Yer Lounge” uygulamasından yararlanmak isteyen kart sahiplerinin uçak biletini aldıktan sonra HYL yazıp, boşluk bırakıp kredi kartı numaralarının son 6 hanesi ve uçuş tarihini yıl-ay-gün formatında ekleyerek 3404’e SMS göndermesi yeterli oluyor. İnternet üzerinden sanal kart ile uçak bileti alan müşterilerin, bu ayrıcalıktan yararlanmak için sanal kartın bağlı olduğu asıl kartın bilgileriyle SMS atmaları gerekiyor.