Halkbank’a Ödül Yağmuru!

Globee Awards tarafından düzenlenen İş Mükemmelliği ve Uluslararası En İyi İş Ödülleri’nde 6 Altın, 2 Gümüş ve 2 Bronz ödül kazandık. Ayrıca, iki kategoride “Grand Winner” Ödülü’nü ülkemize kazandıran tek kurum olmanın gururunu yaşıyoruz.

Globee Awards tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen “Business Excellence Awards” (İş Mükemmelliği Ödülleri) ödül programında olağanüstü başarılar değerlendirilerek dünya çapında en iyi işverenler, çalışanlar, İK profesyonelleri, ekipleri ve İK alanındaki başarılar onurlandırıldı. Bankamız çok büyük bir başarı göstererek İnsan Kaynakları projeleri ile 2 Gold (Altın) Ödül kazanmıştır. Ayrıca bir gurur tablosu olarak Grand Winner Ödülü alan 10 firma arasında yer alarak; bu ödülü ülkemizden kazanan tek firma olmuştur. Daha önce Stevies for Great Employers’dan (SAGE) alınan “Bankacılık Sektöründe Yılın En İyi İşvereni” ünvanı bu kez yine uluslararası bir ödül olan Globee ile yeniden tescil edilmiştir.

Bankamız Sosyal Destek Servisi projesi ile 1 Gold (Altın) ve 1 Silver (Gümüş) Ödül kazanmıştır. “Covid-19 Döneminde Çalışanlarını Desteklemede Yılın İşvereni” kategorisinde Altın Ödülü, “Covid-19 Döneminde En Etkili İK Takımı” kategorisinde Gümüş Ödülü’ne layık görülmüştür.

Globee Awards tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen “International Best in Business Awards”  (Uluslararası En İyi İş Ödülleri) ödül programında ise Bankamız ödüllerine yenilerini ekleyerek 3 Gold, 1 Silver ve 2 Bronze ödül daha kazandı. Bu 6 ödülün yanısıra sadece 5 katılımcıya verilen Grand Winner ödülünü bir kez daha alarak ülkemizden bu ödülü kazanan tek firma olmuştur.

 

Globee Business Excellence Awards ödüllerimizin listesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Globee International Best in Business Awards ödüllerimizin listesini buradan görüntüleyebilirsiniz.