Halkbank Enerji Verimliliği Kredi Programı

 

HALKBANK ENERJİ VERİMLİLİĞİ KREDİ PROGRAMIENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANI İLGİ BEYANI ÇAĞRISI
 

Dünya Bankası ve Halkbank işbirliği ile KOBİ ve Orta Ölçekli firmaların kullanımına sunulacak Enerji Verimliliği Kredisi kapsamında yürütülecek çalışmalara destek vermek amacıyla, Bankamız tarafından bir enerji verimliliği danışmanı görevlendirilmesi öngörülmektedir.

Görevlendirilecek danışmandan, olası müşterilerin tespiti amacıyla basit ve kapsamlı enerji etütleri yapması, enerji verimliliği projeleri finansmanına yönelik özel ürünler geliştirmesi ve enerji tasarruflarının izleme ve verifikasyonunu gerçekleştirmesi beklenmektedir.

Enerji Verimliliği Danışmalığı ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru koşullarına ulaşmak için tıklayınız.

İlgililerin başvuruların aşağıdaki adrese elden, posta yoluyla, e-mail veya faksla 24 Nisan 2015 tarihi saat 17:00’ye kadar ulaştırmaları gerekmektedir. Bu süre içerisinde tarafımıza ulaşmayan başvurular geçersiz sayılacak, gönderimdeki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Sadece kısa listeye giren adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

İlgilenen danışmanlar, resmi tatil günleri hariç yerel saatle 09:00-18:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen adresten bilgi alabilirler.

Yazışma adresi : Halkbank Genel Müdürlüğü
Barbaros Mah. Şebboy Sk. No:4 Ataşehir / İSTANBUL
Uluslararası Bankacılık ve Yapılandırılmış Finansman Daire Başkanlığı
İletişim : recep.gulec@halkbank.com.tr;
onur.bilgin@halkbank.com.tr
yurtdisifonlar@halkbank.com.tr
Tel 0 216 503 5776
Faks 0 212 340 0997