Halkbank Enerji Verimliliği Kredi Programı

 

HALKBANK ENERJİ VERİMLİLİĞİ KREDİ PROGRAMI
SATIN ALMA UZMANI İLGİ BEYANI ÇAĞRISI
 
Dünya Bankası ve Halkbank işbirliği ile KOBİ ve Orta Ölçekli firmaların kullanımına sunulacak Enerji Verimliliği Kredisi kapsamında yürütülecek çalışmalara ve Global Çevre Fonu (GEF)’ndan sağlanacak hibe ile gerçekleştirilecek satın almalara destek vermek amacıyla, Bankamız tarafından yarı zamanlı çalışacak bir satın alma uzmanı işe alımı öngörülmektedir.

Görevlendirilecek danışmandan, kredi programı ve hibe desteği ile ilgili satın almaların Dünya Bankası Satın Alma ve Danışmanlık Kılavuzlarına uygunluğunun yanı sıra Bankamıza proje kapsamındaki satın alma ile ilgili konularda danışmanlık ve eğitim desteği sağlaması da beklenmektedir.

Satın alma Uzmanı pozisyonu ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru koşullarına ulaşmak için tıklayınız.

İlgililerin CV’lerini aşağıdaki adrese elden, posta yoluyla, e-mail veya faksla 11 Nisan 2014 tarihi saat 17:00’ye kadar ulaştırmaları gerekmektedir. Bu süre içerisinde tarafımıza ulaşmayan başvurular geçersiz sayılacak, gönderimdeki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Sadece kısa listeye giren adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

İlgilenen danışmanlar, resmi tatil günleri hariç yerel saatle 09:00-18:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen adresten bilgi alabilirler.

Yazışma adresi : Halkbank Genel Müdürlüğü
Barbaros Mah. Şebboy Sk. No:4 Ataşehir / İSTANBUL
Uluslararası Bankacılık ve Yapılandırılmış Finansman Daire Başkanlığı
 
İletişim  : recep.gulec@halkbank.com.tr;
                  onur.bilgin@halkbank.com.tr
                  yurtdisifonlar@halkbank.com.tr
                  Tel 0 216 503 5776
                  Faks 0 212 340 0997