Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gizlilik

T. Halkbank A.S.olarak müsteri beklentilerini kaliteli hizmetle karsilarken tüm banka çalisanlarimiz, ortak ve hissedarlarimizin da, verdigimiz hizmetlerle ilgili beklentilerini karsilamayi ve bankamizin degerini artirmayi ana görev olarak görüyoruz. Bu dogrultuda bankamizin kurumsal web sitesi www.halkbank.com.tr de yayinlanan tüm içerik bilgileri, görüs, öneri ve yorumlar T.Halk Bankasi A.S. tarafindan, güvenilir olduguna inanilan kaynaklardan ve üçüncü kisilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanilarak hazirlanmistir.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüs, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçli olup, hiçbir sekilde alis veya satis teklifi olarak degerlendirilmemelidir.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan içerik bilgileri, görüs, öneri ve yorumlara dayanarak hareket edilmeden önce bilgilerin dogrulugunun teyit edilmesi önerilmektedir.

T.Halk Bankasi A.S. gerek üçüncü kisilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan içerik bilgilerinin dogru, eksiksiz ve degismez oldugunu garanti etmedigi gibi bu kaynaklardan edinilen görüs ve düsünceler bankayi baglamamaktadir. Okuyucularin bu bilgilere dayanarak aldiklari kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikligi ve yanlisligindan T. Halk Bankasi A.S. hiçbir sekilde sorumlu tutulamaz. Çalisanlarinin ve danismanlarinin, web sitesinde yer alan içerik, görüs ve bilgiler dolayisiyla ortaya çikabilecek, dogrudan veya dolayli zararlarla ilgili herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir.

www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan bilgilerin güvenligi açisindan bankamiz sistem ve internet altyapisi güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alinmistir. Müsterilerimizin ürün/hizmet basvurusu ve bilgi güncelleme amaçli girmis olduklari bilgiler diger internet kullanicilari tarafindan görüntülenemez. Müsterilerin bankamizla paylastigi bilgilere izinsiz ulasim, T.Halk Bankasi A.S. personeli dahil olmak üzere kisitlanmistir.

Sahsi bilgi verdiginiz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müsteri numarasi vb.) bu bilgiler sadece kampanya, duyuru ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanilacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. sahis ve kurumlarla paylasilmayacaktir.Tarafiniza, Türkiye Halk Bankasi tarafindan gönderilen bu duyurulari  almak istemiyorsaniz, Gönderilen Duyurularin altinda yer alan  “Halkbank tarafindan gönderilen, size özel hatirlatma ve kampanyalarla ilgili e-duyuru almak istemiyorsaniz lütfen tiklayiniz” linkine tiklayarak, ileti listesinden çikabilirsiniz.

T.Halk Bankasi A.S. destek hizmetler almak amaciyla farkli kuruluslarla çalisilmasi durumunda, bu firmalarin bankanin gizlilik standartlarina ve sartlarina uymalarini saglayacaktir.

Web sitesi ziyaretçilerinin, www.halkbank.com.tr ‘ye girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmasi, yukarida belirtilen kosullari kabul ettigi anlamina gelmekte olup, T. Halkbank A.S. gerek bu yasal uyarida yer alan kosullari ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüs ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksizin degistirme ve güncelleme hakkina sahiptir.

İletisim Bilgileri

Genel Müdürlük
Barbaros Mahallesi, Sebboy Sokak No:4 34746 Atasehir-Istanbul
Tel: (216) 503 70 70 Fax: (212) 340 93 99

Genel Müdürlük Ek Hizmet:
2. Cadde No : 63 06520 Sögütözü/ANKARA Tel : 0 312 289 15 00

Genel Müdürlük Ek Hizmet :
Büyükdere Cad. No : 82 34387 Gayrettepe / ISTANBUL

Denetim Mercii: BDDK
Adres: Bankacilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Atatürk Bulvari No:191B Blok 06680 Kavaklidere / ANKARA

E-mail: Halkbank.dialog@halkbank.com.tr