Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Hızlı Kredi

Nedir?

Bireysel ihtiyaçlarınız için 15.000 TL'ye kadar 60 ay vadeli kredimizdir. “SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu yapabilir onaylı kredinizi Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

 • En az 1.000 TL, en fazla 15.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halk Bank Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube'den Başvuruların altında Başvurum ne aşama adımından da takip edebilirsiniz.
 • Kredi Kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kredi Kullanımı sırasında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. 
 • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Tutar ve Ödeme Koşulları

15.000 TL kredinizi aylık 409,66 TL taksit tutarı ile 60 ay vade ve 78,75 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,49 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Hızlı Kredi
Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
15.000601,4978,75409,6624,0067

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.
Ürüne ait faiz oranı, Bankamızdan Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 60 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 31,33 TL’ dir.)
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Nasıl Faydalanabilirim?

 • Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog'tan üye olarak, Halkbank.com.tr üzerinden ise üye olmadan buraya tıklayarak hemen başvurabilirsiniz.
 • SMS ile başvururken;  Aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.
  Örnek SMS Metni: KREDİ 12345678910 3000 10000 
 • Onaylanan başvurunuzu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.
 • Üstelik kredi başvurularınızı ve kullanımlarınızı 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.
 • Daha detaylı bilgiye ulaşmak için şubelerimiz veya 0 850 222 0 400 Dialog’tan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.