Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
content

Paraf Esnaf

Nedir?

Bankamız tarafından Esnaf ve sanatkârlar için özel olarak geliştirilen ticari bir kredi kartıdır.

Paraf Esnaf ile mal ve hizmet alımlarınızda vadeli/taksitli işlem yapabilir, çek-senet işlemlerini kart üzerinden gerçekleştirerek nakit akışınızı yönetebilir ve siz değerli esnaflarımız için hazırlanan birçok ürün özelliği, kampanya ve indirimli hizmetlerden yararlanarak alışverişlerinizden ParafPara kazanabilirsiniz. İşletmelerinizin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilme imkânı sağlayan Paraf Esnaf’ın ana bayi limit özelliğiyle, birden fazla bayi tanımı yapabilir, bayi limitinizin yetmemesi durumunda ise genel limitinizden kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve acil nakit ihtiyacı yaşadığınız durumlarda, kartınızı Dost Hesap ile birleştirerek Halkbank ATM’lerinden kolaylıkla nakit çekebilirsiniz.

Paraf Esnaf ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kampanyaları görüntülemek için tıklayınız.

Nasıl Başvurabilirim?

Size en yakın Halkbank Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz! 
Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0850 222 0 401 Esnaf ve KOBİ Dialog‘dan ya da başvuruda bulunduğunuz Şubemizden öğrenebilirsiniz.