Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
banner

Ürünlerimiz

Bahreyn Şubemizin sunduğu ürünler ile bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nakit Döviz Kredileri

Bahreyn Şubemiz, “İşletme Sermayesi” veya “İthalatın Finansmanı” veya “Finans kuruluşlarının / Kurumsal Firmaların Sendikasyon Kredileri” veya “Proje Finansmanı” şeklinde uzun vadeli nakit döviz kredisi kullandırabilmektedir.  

Nakit döviz kredi kullandırım dokümantasyonu ve prosedürlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bahreyn Şubemiz ile temasa geçebilirsiniz. 

Mevduat İşlemleri

Bahreyn Şubemiz USD (Amerikan Doları), EUR (Avro), CHF (İsviçre Frangı), GBP (Pound), TL (Türk Lirası) olarak çeşitli vadelerde mevduat kabulünü aşağıdaki limitler doğrultusunda yapabilmektedir;

• USD 500.000,- ve üstü
• EUR 500.000,- ve üstü
• CHF 500.000,- ve üstü
• GBP 400.000,- ve üstü
• TL 1.000.000,- ve üstü

Mevduat kabul dokümantasyonu, prosedürlerimiz ve mevduat fiyatlamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Bahreyn Şubemiz ile temasa geçebilirsiniz.

Akreditifler / Standby Akreditifler / Teminat Mektupları

Bahreyn Şubemiz, müşteri talebi ve banka limitleri doğrultusunda; akreditif, standby akreditif ve teminat mektubu tanzim edebilmektedir.
 
Akreditif, Standby Akreditif ve Teminat Mektubu düzenlenebilmesi ile ilgili  dokümantasyon, prosedürlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bahreyn Şubemiz ile temasa geçebilirsiniz.