Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Genel Müdür'den Mesaj

teaser Değerli paydaşlarımız,

Türkiye ekonomisi, geride bıraktığımız yıl boyunca hayata geçen reform niteliğindeki adımlarla güçlü bir performans göstermektedir. Tasarrufu teşvik eden, yeni yatırımları destekleyen, şirketlerin ödeme dengelerini düzenleyen uygulamalar piyasaya güven vermekte ve ekonomimiz her geçen gün daha da istikrarlı bir görünüm sergilemektedir. Hazine ve Maliye Bakanlığımızın koordinasyonunda, başta kamu bankalarımız olmak üzere tüm milli kurumlarımızın yoğun çabasıyla oluşan bu iklim, yılın son çeyreğine dair beklentilerimizi de yukarı taşımıştır. Başarıyla tamamlanan bir geçiş sürecinin ardından, ekonomide dengelenmenin de etkisiyle düşen kredi faizleri bu olumlu havayı pekiştirmiştir.

Yatırımcı İlişkileri

teaser

Halkbank’ın aktif büyüklüğü 443,5 milyar TL’ye yükseldi

Halkbank yılın üçüncü çeyreği sonunda, toplam kredilerini 2018 yılsonuna göre yüzde 14,6 artışla 391,9 milyar TL'ye taşıdı. Nakdi kredileri içinde KOBİ kredilerinin payı yüzde 38,7 olarak gerçekleşen Banka'nın aktif büyüklüğü yüzde 17,2 artışla 443,5 milyar TL oldu. Türkiye ekonomisini gelecek hedeflerine taşımak üzere çalıştıklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “KOBİ’lere yönelik yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz gelecek dönemde de devam edecek” dedi.

İnsan Kaynakları

teaserHalkbank'da Özverili çalışma, Hoşgörü, İnsana Saygı, Güven ve Paylaşım çalışanların ortak paydasını oluşturmaktadır.


Halkbank, çalışanlarının memnuniyetine önem vermekte, sürekli eğitim, dinamik kariyer olanakları ve çağdaş çalışma mekanları sunmaktadır.