Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
content

Kongre ve Fuar Bilgi Hizmetleri

1. Seyahat Servisi

KOBİ müşterilerimizin seyahatlerini her yönü ile planlayıp düzenleyecekleri bir seyahat servisidir. Tercihinize göre eksiksiz bir yolculuk programı hazırlar ve uçak, tren, otobüs, otel ve araç kiralama rezervasyonlarını yapar. Ayrıca seyahat için yapılan araştırma sırasında diğer alternatifler hakkında tavsiyelerde bulunur. 

2. Otel Bilgi ve Rezervasyon Servisi

Yerli ve yabancı kaynakları kullanılarak işverene otel bilgileri aktarılır, gerekirse rezervasyon yapılır ve rezervasyonla ilgili bilgi verilir.

3. Seyahat Öncesi Bilgi Servisi

Seyahate gitmeyi planladığınız bölgeler hakkında bilgi sağlanır. İlgili bilgiler hava durumu ve kültürel faaliyetleri kapsar.

4. Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Talebinize bağlı olarak her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi verilir, talep etmesi durumunda rezervasyon yapılır. 

5. Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon

Bulunduğunuz ya da seyahat edeceğiniz yerdeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili gerekli bilgi sunulur ve biletleri temin edilir. 

6. Hediye ve Spesiyalite Servisi, Çiçek Gönderimi

Özel araştırma ve özel alışveriş taleplerinizi karşılamak için mümkün olan tüm kaynaklar kullanılır. İhtiyaç doğrultusunda gelen hediye ve çiçeklerinin dağıtımı talebi için tüm öneriler yapılır, siparişin verilmesi için gerekli organizasyon yapılır.

7. İş Seyahati Servisi

    7.1. Ekipman Kiralama ve Organizasyon Servisi
İş seyahati esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipmanın (PC, dizüstü bilgisar, cep telefonu vb.) kiralama organizasyonu düzenlenir.
    7.2. Toplantı/Konferans Organizasyon Servisi 
Seyahat esnasında katılacağınız toplantı veya konferanslarla ilgili her  türlü organizasyon yapılır.
    7.3. Çeviri Servisi
Yabancı dilde dokümanların tercümesi için gerekli organizasyonlar yapılır.

8. Kurye ve Kargo Servisi

Kurye ve kargo hizmetleri ile ilgili her türlü organizasyonun yapılması sağlanır.

9. Vize ve Konsolosluk İşlemleri

Vize başvurularında yapılması gerekenler, gerekli evraklar ve konsolosluk işlemleri ile ilgili bilgi verilmesi hizmetidir.