Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
content

Raporlama Sistemleri

Elektronik Ekstre

Elektronik Ekstre, Halkbank’ta bulunan tüm hesaplarınıza ait hareket bilgilerinin izlenebilmesine imkân veren bir raporlama sistemidir.
Hesap hareketleri aylık, haftalık, günlük dönemler halinde elektronik ortamda bir dosya şeklinde tarafınıza gönderilir.
Hesap hareketleriniz için otomatik muhasebe kaydı yaratma imkânı sunar.

Halkbank İnternet Şubesi

Halkbank İnternet Şubesi'nden her gün, 24 saat boyunca Halkbank’taki tüm hesaplarınızla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilir, dilerseniz sadece hesaplarınızı izleme amaçlı üye olabilirsiniz.

E-mail ekstre nedir?

Firmanın bankamız nezdinde bulunan ve raporlanması talep edilen hesabına/hesaplarına ait hesap hareket bilgilerinin izlenebilmesine imkân tanıyan bir raporlama sistemidir. Firmanın hesap hareket bilgileri günlük, haftalık, aylık ve üç aylık dönemler halinde e-mail ile PDF formatında gönderilebilmektedir. 

Web Servis Hizmetleri

Web servis üzerinden bilgi alışverişini sağlamak için firmalarla bankamız arasında kurulan XML mesajlaşma tabanlı bir sistemdir.
Özellikle online satış yapan, internetten hizmet veren, fatura tahsilatı yapan ve teknolojiyi yoğun kullanan firmalara kolaylık sağlar.