Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
content

Destek Ürünleri Kredi Paketleri

Tatil Destek Paketi

Nedir?
Bankamızdan maaş alan Emekli ve Bordro24 müşterilerimiz ile Bankamız BES müşterilerimizin anlaşmalı seyahat firmalarından yapacakları tatil ve seyahat harcamalarının finansmanını sağlamak amacıyla 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade Tatil Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur.

Bankamızla Tatil Destek Paketi kapsamında turizm sektöründeki anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız tatil alışverişlerinizde Paraf/Parafly ile 3 ay ödemesiz, 15 ay vade farksız Taksit imkanı!

Tutar ve Ödeme Koşulları

Bankamız ile anlaşmalı seyahat acentelerinden yapacağınız tatil paketi satın alım işlemlerinizde konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere hesabınıza aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti Bankamız tarafından ödenecek; taksit ödemeleriniz ise 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda kullanacağınız kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.
 

Kredi
Tutarı (TL)
Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay)Taksit
Sayısı
Aylık Faiz OranıKredi
Tahsis Ücreti(TL)
Taksit Tutarı(TL)Toplam Geri Ödeme Tutarı (TL)
10.000366300,98%*52,50421,0412.631,20

Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.
Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
*İlk 2 taksitin banka ve seyahat firması tarafından ödenmesiyle kredinin faiz oranı 0,67%ye denk gelmektedir.

Nasıl Faydalanabilirim?

Anlaşmalı Seyahat Firmalarımız

ETS Tur, Jolly Tur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi, Tatil Sepeti (çok yakında)

Başvurularınız anlaşmalı seyahat acenteleri tarafından Bankamıza iletilecektir. Kredi değerlendirme sonucunuz ile ilgili SMS bilgilendirmesi yapılacaktır.

Onaylanan kredinizi başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Mobil Şube’den kullanabilirsiniz.

  • Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi à Bireysel Kredini Kullan à Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler à Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama à Başvurularım à Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.