HABERLER
29/01/2014 - 15:09
***PARSN***PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***PARSN***PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : GÜZELYALI MAHALLESİ KEMİKLİDERE MEVKİİ P.K.3 PENDİK-İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0216 493 12 66 -0216 493 12 80
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 493 12 966- 0216 493 12 80
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : 300.000 adet/yıl kapasiteli yeni Aks Mil hattı projesine teklif veren firmaların teknik, ticari ve mali şartlarının değerlendirilmesi konusunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı-Murahhas Üye Sn. Adnan Adil İğnebekçili'nin görev ve yetkilendirilmesi.


AÇIKLAMA:
Toplantı Tarihi: 28.01.2014
Toplantı No: 2014-01-02
Karar No:01

G Ü N D E M :

I - 300.000 adet/yıl kapasiteli yeni Aks Mil hattı projesine teklif veren firmaların teknik, ticari ve mali şartlarının değerlendirilmesi konusunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı-Murahhas Üye Sn. Adnan Adil İğnebekçili'nin görev ve yetkilendirilmesi.

H A Z I R B U L U N A N L A R :

Ziya ÖZKAN (Yönetim Kurulu Başkanı), Adnan Adil İĞNEBEKÇİLİ (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı-Murahhas Üye), Tevfik YAMANTÜRK (Murahhas Üye), Alpaslan AKTUĞ (Üye), Ahmet İrfan SÖYLEMEZOĞLU (Üye), Ramazan KARA (Üye) Mehmet Şükrü TEKBAŞ ( Üye-Bağımsız ) , Metin ARTIM (Üye- Bağımsız ), Esat Kemal YEĞENOĞLU (Üye-Bağımsız), toplantıda hazır bulunmuşlardır.

K A R A R L A R :

I- Yapılan müzakereler neticesinde Şirketimizin Dilovası - Gebze Makina İhtisas Organize Sanayi'inde gerçekleştireceği 300.000 adet/yıl kapasiteli yeni Aks Mil hattı yatırım projesi ile ilgili olarak teknik, ticari ve mali çalışmaların başlatılması hususunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı-Murahhas Üye Sn. Adnan Adil İğnebekçili'nin görev ve yetkilendirilmesine oy birliğiyle karar verilmiştir.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=334243


BIST

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.