HABERLER
21/03/2013 - 16:30
İSTANBUL'DA KAMUDA MESAİ SAATLERİ 31 MART'TAN İTİBAREN DEĞİŞECEK

İleri saat uygulamasına geçilmesi sonrasında İstanbul'da kamuda
mesai saatleri değişecek.
Bakanlar Kurulu’nun 14 Ocak 2013 tarih ve 2013/4212 sayılı kararı
gereğince 31 Mart 2013 tarihinde itibaren ülke genelinde ileri saat
uygulamasına geçilecek.
İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, gün ışığından
yararlanıp enerji tüketiminin azaltılması amacıyla 657 Sayılı Devlet
Memurları Kanunu’nun 100 üncü maddesi gereğince İstanbul'da mesai
saatleri, 31.03.2013 tarihinden itibaren sabah saat: 08:30 - 12:30 ,
13:00 - 17:00 olarak uygulanacak.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.