HABERLER
01/02/2013 - 16:26
EPDK, MAKSPET AKARYAKIT DAĞITIM SANAYİ VE DENİZATI PETROL ÜRÜNLERİ'NE DAĞITICI LİSANSI VERDİ

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu(EPDK), Makspet Akaryakıt Dağıtım
Sanayi ve Denizatı Petrol Ürünleri'ne dağıtıcı lisansı verdi.
EPDK'nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Makspet
Akaryakıt ve Denizatı Petrol’ün lisansları yayınlandı.
Buna Göre Makspet Akaryakıt 'Goldoil' markasıyla, Denizatı Petrol
ise 'Hioil' markasıyla benzin, motorin ve fuel-oil piyasasında hizmet
verecek.
İki lisansta 17 Ocak 2028 tarihine kadar geçerli olacak.
Verilen yeni lisanslarla birlikte akaryakıtta dağıtıcı sayısı 61’e
çıktı.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.