HABERLER
31/08/2012 - 06:40
SPK, NAR YATIRIM'IN SERMAYESİ İÇİNDEN NAR GYO'YA DÖNÜŞÜME İLİŞKİN ESAS SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİĞİNİ ONAYLADI

Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), Nar Yatırım'ın sermayesi içinden
Nar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na dönüşüme ilişkin esas sözleşme
değişikliğini onayladı.
SPK haftalık bülteninde konu ile ilgili şu bilgiler verildi:
"Nar Yatırım A.Ş.’nin 50.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı
içerisinde 30.000.000 TL çıkarılmış sermayeli “Nar Gayrimenkul
Yatırım Ortaklığı A.Ş.” unvanlı bir gayrimenkul yatırım ortaklığına
dönüşümüne ilişkin esas sözleşme değişikliklerinin uygun görülmesi
talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir."

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.