HABERLER
08/02/2011 - 15:12
***MEMSA* *MEMS1***MENSA SINAİ TİCARİ MALİ YATIRIMLAR A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

***MEMSA******MEMS1***MENSA SINAİ TİCARİ MALİ YATIRIMLAR A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

Ortaklığın Adresi : Mehmet Nezih Özmen Mah. Nadide Cad. No:27 Örs İş Merkezi Kat:1 D:4/B Güngören/ İst.
Telefon ve Faks No. : tel : 212 482 67 63 fax: 212 482 90 14
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : tel : 212 482 67 63 fax: 212 482 90 14
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
Özet Bilgi : Yeni iş ilişkisi / MüşteriYeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği (Müşteri/Tedarikçi) : MÜŞTERİ
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı : GCL Tekstil Enerji San. Tic. Ltd. Şti.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı : 0
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı : 0
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih : 01.04.2011
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları : Siparişlere istinaden %10 avans alınacaktır.
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi : Mensa, 2011/2012 kış sezonu boyunca GCL Tekstil Enerji San.Tic. Ltd. Şti'nin kadife kalitelerinin üretilmesinden, satış sonrası hizmetlerinden ve ihracatından münhasır olarak sorumlu olmuştur. Mensa'nın üretim ve satış oranlarına ve buna bağlı olarak mali tablolarına olumlu etkisi beklenmektedir.


EK AÇIKLAMALAR:

Firmamız İstanbul'da kurulu bulunan GCL Tekstil Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. ile 2011/2012 kış sezonunda teslim edilmek üzere toplam 3.400.000 USD tutarında kadife siparişi almış bulunmaktadır.

Kamuoyu ve yatırımcıların bilgilerine sunulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.


IMKB

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.