HABERLER
01/06/2010 - 11:18
OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM SATIŞ SÖZLEŞMESİ YARIN İMZALANACAK

Özelleştirme İdaris ile ihale şartnamesi çerçevesinde Eti Gümüş
A.Ş. tarafından kurulan Dedeli Yatırım İnşaat Taahhüt Elektrik Dağıtım
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi arasında imzalanacak olan, Türkiye
Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.'deki %100
oranındaki hissesinin satışına ilişkin Hisse Satış Sözleşmesi imza
töreni, yarın yapılacak.
ÖİB'den yapılan açıklamaya göre, saat 09:30'da başlayacak imza
törenine ilgili bakanlarda katılacak.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com

*BIST Haberleri eş anlı olarak yayınlanmaktadır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. internet şube sitesinde yer alan tüm bilgi ve veriler güvenilir olduğuna inanılan, halka açık kaynaklardan alınmıştır. Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması amacıyla gereken tüm dikkat ve özen gösterilmiştir. Bu bilgilerin kullanılması sonucu doğabilecek sonuçlardan, bilgilerdeki eksiklik ya da yanlışlıktan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.Yayınlanan hiçbir görüş ya da düşünce bir yatırım önerisinde bulunma hedefi ya da adı geçen hisselerin alınıp satılması tavsiyesi niteliğinde değildir.Bu bilgilerin ticari amaçla kullanılmasından doğabilecek zararlardan TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Ziyaretçiler ve kullanıcılar, kurumumuzun, istihdam edenin mesuliyeti ve sermaye piyasası mevzuatı hükümleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorumluluk taşımadığını ve her ne isim altında olursa olsun kurumumuzdan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul etmiş sayılırlar.

İMKB isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz .

Halkbank finans web sitesi servis içeriği tarafından sağlanmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan yorum ve bilgiler, genel nitelikte olup, müşterilerimizin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterlilikte olmayabilir.