Ana Sayfa Uzmana Danışın

Bireysel kategorisinde cavaplanmış tüm sorular:

Selamlar...
Yurt dışında çalışıyorum. Burada maaş aldığım ING İnternet şubesinden sizdeki hesabıma EFT € olarak gönderebilir miyim? Bankanızda € hesabım yok. TL hesabım var. € hesabı internet şubesinden açabilir miyim.
Kolay gelsin.
garanti bankasi bireysel emeklilik sistemine 2008 nisandan beri üyeyim ancak son olaylarda militanlara verdiği açıktan destek nedediyle garanti bes den ayrılıp bankanızın bünyesinde bes ödemelerime devam etmek istiyoprum bes de bankalar arası transfer mümkünmüü

Merhaba,

Ben bir tane Bank24 kartına sahibim. Size iki tane sorum olacak:

1: İnternet üzerinden alışveriş yapmam mümkün müdür?
2:Kartımıza telefon numarası eklemek istiyorum. Bunu nasıl ve nerede yapabilirim,yasal prosedür gereği herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Bank24 kartım var eskiden maaşım bu karta yatıyordu.şimdi maaşım yatmıyor.her ay 5tl para kesiliyor.
Her ay bu karta belli bir miktar para yatırıp internetten faturalarımı yatırmaktayım.
Faturalarıma otomatik ödeme talimatı versem yada bu hesaptan altın hesabı açsam yine aylık 5tl kart kullanım ücreti kesilir mi?
Ücret kesiliyorsa kesilmemesi için ne yapmalıyım?

Banka hesabıma haftalık düzenli para yatırarak para birikimi yapmak istiyorum fakat uzun bir dönemdir hesabıma para yatırmıyorum. Şuan para yatırsam hesaptan para kesintisi olur mu ve ileri ki dönemlerde de kesinti olur mu?

Adres teyidi yapılmamış BankJet24 kartım var.Üzerime herhangi bir fatura yok.Adres teyidi için ikametgah belgesi mi almam gerekiyor ?

hesaptan hesaba havale işlemini internet üzerinden nasıl yapabilirim..

07 kasım 2012 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak vadesiz hesabımı iptal ettim. Müşteri temsilcisi hanımefendi hesabın bağlı olduğu şube ile de görüşmem gerektiğini söyledi. Kendisine nedenini sormama rağmen söylemedi. Biz sadece hesabı kapatıyoruz, görüşmeniz gerekiyor dedi. Ben de kapatılan vadesiz hesabımın bağlı olduğu şubeme telefon ile ulaşarak durumu anlattım fakat onlar da bu konuda bilgi sahibi olmadıklarnı dile getirdiler. Şimdi acaba müşteri temsilcisi bana ne demek istedi?

bank 24 jetkart bilgilerim internet şubesine kartla girişte kabul edilmiyor, nasıl düzeltebilirim?

Otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?1  2  3  4  5  6

1/6


Uzmanlar ana sayfasına geri dön.

Bireysel kategorisinde soru sormak istiyorum.Anahtar Kelime :