Ana Sayfa  Kurumsal  Nakit Yönetimi  Raporlama Sistemleri
Elektronik Ekstre
  • Halkbank nezdinde bulunan tüm hesaplarınıza ait hesap hareket bilgilerinin izlenebilmesine imkan veren bir raporlama sistemidir.
  • Hesap hareketleri bilgileri aylık, haftalık, günlük dönemler halinde elektronik ortamda bir dosya şeklinde tarafınıza gönderilir.
  • Hesap hareketleriniz için otomatik muhasebe kaydı yaratma imkanı sunar.
Halkbank İnternet Şubesi
Halkbank İnternet Şubesi'nden her gün, 24 saat boyunca Halkbank nezdindeki tüm hesaplarızla ile ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilir, dilerseniz sadece izleme amaçlı üye olabilirsiniz.
E-mail ekstre nedir?
Firmanın bankamız nezdinde bulunan ve raporlanması talep edilen hesabına/hesaplarına ait hesap hareket bilgilerinin izlenebilmesine imkan tanıyan bir raporlama sistemidir. Firmanın hesap hareket bilgileri günlük, haftalık, aylık ve üç aylık dönemler halinde e-mail ile pdf formatında gönderilebilmektedir. 
Web Servis Hizmetleri
Web servis üzerinden bilgi alışverişini sağlamak için firmalar ile bankamız arasında XML mesajlaşma tabanlı bir sistemdir.
 
Özellikle online satış yapan, internetten hizmet veren, fatura tahsilatı yapan ve teknolojiyi yoğun kullanan firmalara kolaylık sağlar. 
Türmob/Luca
Türkiyenin ilk web tabanlı merkezi muhasebe sistemidir. LUCA TURMOB ile yapılmış olan entegrasyon altyapısı ile üyeleri olan mali müşavirlere ve onların müşterilerine bankamız nezdindeki tüm hesap hareketleri LUCA muhasebe programı üzerinden otomatik olarak aktarılır.
 
Luca programı ile bankamız arasındaki entegrasyon sayesinde, mali müşavirler için zaman ve emek tasarrufu sağlanmasının yanında hem manuel işlemlerden doğacak hatalar engellenmiş olur hem de operasyonel verimliliğe katkı sağlanır.