1. Seyahat Servisi
KOBİ müşterilerimizin seyahatlerini her yönü ile planlayıp düzenleyecekleri bir seyahat servisidir. Tercihinize göre eksiksiz bir yolculuk programı hazırlar ve uçak, tren, otobüs, otel ve araç kiralama rezervasyonlarını yapar. Ayrıca seyahat için yapılan araştırma sırasında diğer alternatifler hakkında tavsiyelerde bulunur.
 
2. Otel Bilgi ve Rezervasyon Servisi
Yerli ve yabancı kaynakları kullanılarak işverene otel bilgilerini aktararak ve gerekirse rezervasyonunu yaparak yapılan rezervasyonla ilgili bilgi verecektir.
 
3. Seyahat Öncesi Bilgi Servisi
Seyahate gitmeyi planladığınız bölgeler hakkında her tür bilgi sağlanır. İlgili bilgiler hava durumu, kültürel faaliyetleri kapsamaktadır.
 
4. Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi
Talebinize bağlı olarak her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi verilir, talep etmesi durumunda rezervasyon yapılır. 
 
5. Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon 
Bulunduğunuz ya da seyahat edeceğiniz yerdeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili gerekli bilgi sunulur ve biletleri temin edilir. 
 
6. Hediye, ve Spesiyalite Servisi, Çiçek Gönderimi
Özel araştırma ve özel alışveriş taleplerinizi karşılamak için mümkün olan tüm kaynaklar kullanılır. İhtiyaç doğrultusunda gelen hediye ve çiçeklerinin dağıtımı talebi için tüm öneriler yapılır, siparişin verilmesi için gerekli organizasyon yapılır.

7. İş Seyahati Servisi
    7.1. Ekipman Kiralama ve Organizasyon Servisi
           İş seyahati esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü ekipmanın (PC, lap  top, cep telefonu vs) kiralama organizasyonu düzenlenir.
    7.2. Toplantı/Konferans Organizasyon Servisi 
           Seyahat esnasında katılacağınız toplantı veya konferanslarla ilgili her  türlü organizasyon yapılır.
    7.3. Çeviri Servisi
           Yabancı dilde dokümanların tercümesi için gerekli organizasyonlar yapılır.
 
8. Kurye Ve Kargo Servisi
Kurye ve kargo hizmetleri ile ilgili her türlü organizasyonun yapılması sağlanır.
  
9. Vize ve Konsolosluk İşlemleri
Vize başvurularında yapılması gerekenler, gerekli evraklar ve konsololuk işlemleri ile ilgili bilgi verilmesi hizmetidir.