Halkbank İnternet Şubesi Şifreniz ile cep telefonunuzdan bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz !
 
Halkbank Mobil Bankacılığı kullanmaya başlamak için, İnternet Şubesi'ne üye olmanız yeterlidir. İnternet Şubesi şifreniz ile hem İnternet Şubesi'ni, hem de Mobil Bankacılığı kullanabilirsiniz.

İnternet Şubesi üyesi iseniz; bağlantı ayarlarını yaptıktan sonra, müşteri numaranız ve İnternet Şubesi şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dialog üyesi iseniz; 444 0 400 numaralı telefondan Halkbank Dialog’u arayarak hemen İnternet Şubesi şifrenizi telefonda tuşlayarak oluşturabilirsiniz.

Henüz Dialog ve İnternet Şubesi’ne üye değilseniz;
 
Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi'ni imzalamanız için sizleri dilediğiniz Halkbank Şubesi'ne bekliyoruz...

Mobil Bankacılığı’na bağlanmak için, bağlantı ayarları sayfalarımıza girerek veya 365 gün/24 saat hizmet veren 444 0 400 no'lu telefondan Dialog'u arayarak yardım alabilirsiniz.

Bağlantı ayarlarını gerçekleştirdikten sonra, Mobil Şubesi’nden güvenli olarak faydalanabilmek için Halkbank müşteri numaranızı ve İnternet/Mobil şifrenizi girmeniz yeterlidir.