Ana Sayfa  Kanallarımız  SMS Bankacılığı
SMS Bankacılığı
Halkbank SMS hizmetleri gün geçtikçe artıyor…
 
SMS ve E-mail uyarı hizmeti, SMS ile ekstrenizin cep telefonunuza her ay düzenli gönderilmesinden sonra, artık istediğiniz bilgileri SMS ile kolayca sorgulayabiliyorsunuz.
 
İstediğiniz bilgileri SMS ile Halkbank 3401 numarasına gönderiyorsunuz, Halkbank size anında bilgileri SMS ile geri iletiyor..
Talimatlı SMS Hizmetleri !!!
Halkbank İnternet Şubesi'nden yaptığınız işlemlerin bilgileri artık anında cep telefonunuzda !!!
 
Halkbank İnternet Şubesi'nde hesabınıza para geldiğinde veya hesabınızdan para çıkışı olduğunda, anında bilgilendirileceksiniz.
 
Halkbank İnternet Şubesi'nden vereceğiniz SMS Talimatı ile belirlediğiniz işlemleri yaptığınız anda veya belirlediğiniz işlemler için hesabınıza para girişi olduğunda cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme mesajı gelmesini sağlayabilirsiniz.*

Halkbank İnternet Şubesi'nden SMS seçeneğinin altında bulunan Hizmet Başvurusu'nu aktif hale getirdikten sonra, E-Mail/SMS menüsü altında yer alan Hesaptan Giden seçeneğini tıklayaraktalimat vermek istediğiniz işlemleri seçebilirsiniz.**
 
Halkbank İnternet Şubesi'nden SMS seçeneğinin altında bulunan Hizmet Başvurusu'nu aktif hale getirdikten sonra, E-Mail/SMS menüsü altında yer alan Hesaba Gelen seçeneğini tıklayarakistediğiniz işlemler için SMS ve e-mail ile bilgilendirilmek üzere talimat verebilirsiniz.**
 
*Bu hizmetten sadece Bireysel Müşterilerimiz yararlanabilir.
**Bu hizmetten tüm GSM operatörü aboneleri yararlanabilir.
Talimatsız SMS Hizmeti
Halkbank müşterisi olmanıza gerek olmadan, hiç bir talimat vermeden yararlanabileceğiniz SMS hizmetlerdir.
  • Fon fiyatlarını öğrenmek için FON
  • Repo oranlarını öğrenmek için REPO
  • Döviz kuru bilgileri için KUR
  • SMS komutları için YARDIM
Mesajlarını 3401 numarasına göndermeniz yeterli !
SMS ile Kredi Kartı Ekstresi Alma
Kredi Kartı ekstre bilgilerinize cep telefonunuzdan her ay düzenli olarak ulaşabilirsiniz.

SMS Bankacılığı ile kredi kartı ekstre bilgileriniz cep telefonunuza SMS ile geliyor.

Tek yapmanız gereken Halkbank İnternet Şubesi'nden talimat vermek !
Talimat verdiğinizde, hesap kesim tarihinizde her ay düzenli olarak kredi kartınızın ekstre borcu, minimum ödeme tutarı, son ödeme tarihi cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.
Sorgulamalı SMS Hizmetleri
Bu hizmeti kullanmaya başlayabilmek için, önce Halkbank İnternet Şubesi’nden bir kere talimat vermeniz gerekmektedir. Daha sonra istediğiniz zaman 3401 numarasına SMS ile göndererek, istediğiniz bilgileri sorgulayabilirsiniz.
  • Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE
  • Kredi kartı bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE
  • Kredi kartınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE
Mesajlarını 3401 numarasına göndermeniz yeterli.
Ücretlendirme
Sorgulamalı SMS hizmetlerinde; Halkbank’a sorgulama amaçlı gönderdiğiniz her SMS GSM operatörünüzün İnteraktif SMS Tarifesi üzerinden 1 SMS olarak cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır. Aynı şekilde, size iletilen her bir bilgi SMS’i GSM operatörünüzün İnteraktif SMS Tarifesi üzerinden 1 SMS olarak cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.
SMS ve E-mail Uyarı Hizmeti
Halkbank İnternet Sitesi'ne üye olarak kullanabilieceğiniz SMS hizmetleridir. Borsadaki anlık değişiklikleri, döviz kuru hareketlerini, yada portföyünüzdeki rakamsal değişiklikleri SMS yoluyla takip edebilirsiniz.
Halkbank SMS ve E-mail Uyarı hizmeti ile belirleyeceğiniz gün ve saatte seçtiğiniz bilgiler belirleyeceğiniz değerlere ulaştığında cep telefonunuza SMS ile gönderiliyor.