Deniz, göl ve orman, Florya’nın son büyük projesinde bir araya geldi


Aydınlı, Metal Yapı, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya’nın  toplam inşaat alanı 280.000 m2’dir. 298 lüks konut ve iki katlı AVM’den oluşan KoruFlorya, Florya’nın son büyük projesi olma özelliğini taşıyor.

Lüks konut anlayışına yeni bir boyut getirecek KoruFlorya, 2 kat AVM, 4 kat otopark üzerinde konumlandırılmış 6 katlı konut bloklarından oluşuyor. Geniş alternatifli daire tiplerinde toplam 298 konutuyla KoruFlorya, rezidans konforunda ayrıcalıklı bir yaşam sunacak.

KoruFlorya’da tek katlı ve dubleks olmak üzere iki farklı konut tipi bulunuyor. Tek katlı daireler 3+1 ile 5+1, dubleks daireler de 4+2 ile 7+2 arasında değişiyor. KoruFlorya’da çağdaş bir rezidansta aranan en ileri hizmetler, konut sahiplerini gündelik yaşamın rutin işlerinden kurtaracak. Konut sahipleriyle alışveriş merkezi arasında yalnızca bir asansörlük mesafe bulunacak.

KoruFlorya, şehrin merkezinde olup metropolden uzak, deniz ve ormanla iç içe benzersiz bir yaşam sunacak. KoruFlorya’dan E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle şehrin kalbine bağlanmak çok kolay. Atatürk Havaalanı, Bakırköy deniz otobüsü, metrobüs, banliyö tren hattı, Marmaray Tüp Geçişi’ne olan yakınlığıyla KoruFlorya, ulaşımda çok sayıda alternatif sunuyor.

Web Adresi: www.koruflorya.com