Ana Sayfa  Bireysel  Kredili Mevduat Hesabı
Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler Halkbank’ta!
 
Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dahilinde Şube ve Bank24’lerden para çekebilir, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabilir veya Havale, EFT gibi Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kredili Mevduat Hesabı elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır.
 
Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir.
 
Üstelik her 100.-TL’lik maaş avansı kullanmanızda aylık %1,84 faiz oranı ile her şey dahil sadece 2,21.-TL ödeyeceksiniz.

Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

  • Limitiniz dahilinde Şubelerimizden veya Bank 24'lerden nakit çekebilir, Havale, EFT gibi Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Kredili Mevduat Hesabının tanımlı olduğu vadesiz hesap'tan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı, kredi taksiti ödemeleriniz gecikmeye uğramadan zamanında yapılır. 
  • Kredili Mevduat Hesabının tanımlı olduğu vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılır. 
  • Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanır ve talebinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılır. 
  • Limit kullanımlarınız için Masraf/Komisyon alınmamaktadır. 

Hesaplamak için tıklayınız..