Ana Sayfa  Bireysel  Taşıt Kredileri  Taşıt Kredisi
İster yeni olsun, ister ikinci el... Hayalinizdeki arabayı almak şimdi Halkbank ile çok kolay!
 
48 ay vadeye kadar taşıt kredisi fırsatları cazip faiz oranlarıyla Halkbank’ta sizleri bekliyor. Üstelik kaskoyu Bankamız aracılığıyla yaptıran müşterilerimiz için indirimli faiz oranı fırsatıyla
 
Kredi tutarının taşıtın değerine oranı; taşıtın nihai fatura tutarı 50 bin TL’ye kadar olanlarda %70, 50 bin TL ve üzeri olanlarda 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50 bin TL nin üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır. 2.el taşıt kredisinde ise 5 yaşına kadar araçlar için kasko değeri esas alınır. 
Kredi imkanından yararlanmak için gerekli belgeler ile hemen bir Halkbank Şubesi’ne uğrayın. Dilerseniz artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planı seçenekleriyle kredi taksitlerinizi gelirinize uygun olarak belirleyebilir veya ilk taksitinizi 2 ay erteleyebilirsiniz.
 
TAŞIT KREDİSİ
  Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (Aylık) Tahsis Ücreti (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
0 km  20.000 TL 48 Ay 1,25% 105 TL 19.9113%
2. El  1,26% 20.0818%

Yıllık maliyet oranı,faiz,tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır. 

Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

(*) Hayat sigortası bedeli bir yıllık ve 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup,  müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. 

**Halkbank, gerektiğinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.