Halkbank İnternet Şubesi Kişisel Güvenlik Ayarlarınız ile daha da güvenli !
 
Son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte internet bankacılığı kanalı ile yapılan işlemlerin de kullanımında büyük bir artış görülmektedir. Bu sebeple Internet üzerinden alışveriş, yatırım ve bankacılık gibi hizmetlerin güvenliği çok daha önemli hale gelmiştir. Türkiye'de bu konuda teknolojiye en büyük yatırımı yapan öncü banka Pamukbank'ı bünyesine katan Halkbank, size en güvenli teknolojiye dayanan İnternet Şubesi'ni sunmaktadır. Halkbank İnternet Şubesi, işlemlerinizi kolayca ve güvenli bir biçimde yapmanıza imkan tanımaktadır.
 
Bilgi güvenliğiniz acisindan Bankamiz adi ve logosu kullanılarak Bankamiz tarafından gönderilmiş gibi gösterilen, dolandiricilik amacli SMS, e-postalarda ve Bankamız adına açılan sahte sosyal medya hesaplarında yer alan linkleri tıklamayınız.
 
Bankamıza ait sosyal medya hesapları aşağıda yer almaktadır:
 
Halkbank Sosyal Medya Hesapları
 
Paraf Sosyal Medya Hesapları
 
Halkbank; İnternet Şubesi'ne giriş için, hiçbir zaman cep telefonuna ait marka ve model gibi bilgiler talep etmemektedir. Tüm bilgiler güvenli giriş ekranlarından yapılmaktadır. Pop up olarak açılabilecek herhangi bir ekrana bilgi girişi yapmayınız.