Halkbank Mobil yeni bir bankacılık deneyimi sunuyor
 
Müşterilerinin finansal kaynaklara ve hizmetlere erişim imkânlarının artırılması konusundaki çalışmalarını sürdüren Halkbank, hızla büyüyen internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarını aynı potada eritecek dijital dönüşüm sürecine de başarıyla uyum sağladı.
Halkbank'ın 2016 başında yenilenen Mobil Bankacılık uygulaması, uluslararası düzeyde iş dünyasının en iyilerini belirleyen Stevie Awards tarafından en innovatif mobil bankacılık uygulaması kategorisinde Bronz Ödül ile ödüllendirildi. 
Halkbank'ın teknolojik altyapısında başlattığı dönüşümle, uluslararası platformlarda da adını duyurmaya başladığını ifade eden Taşkesenlioğlu şunları söyledi:
 
“Finansal teknoloji alanındaki yenilikler, özellikle yeni kuşak müşterilerimize yepyeni bir bankacılık deneyimi vadediyor. Tüm teknolojik altyapımızı bu beklentilere uygun olarak yeniliyoruz ve mobil platform en iddialı olduğumuz alanların başında geliyor. Halkbank Mobil ile müşterilerimiz şubeye gitmelerine gerek kalmadan, diledikleri zaman diledikleri yerden birçok bankacılık işlemini güvenle yapabiliyorlar. Bu çalışmalarımız neticesinde uluslararası saygınlığı olan bir ödüle layık görülmekten de büyük memnuniyet duyuyoruz.”