Halkbank’tan 24 Kasım’a Özel Öğretmenler Günü Kredisi

Halkbank, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasıyla eğitimcilere avantajlı ihtiyaç ve konut kredisi kampanyası başlattı.7 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek kampanyadan çalışan ve emekli kamu ve özel kurumlarda çalışan tüm öğretmen ve öğretim üyeleri yararlanabilecektir.
 
Üst limiti 30 Bin TL olan ihtiyaç kredisinde, aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranıyla, 60 aya varan vadelerde kredi kullandırılmaktadır. Aylık yüzde 0,85 faiz oranıyla başlayan konut kredisinde ise eğitimcilere, sabit eşit taksitli ödemenin yanı sıra, ilk taksiti 2 ay erteleme, molalı ödeme, her yıl artan taksitli veya azalan taksitli ödeme seçenekleriyle, ödemelerini bütçelerine uygun olarak belirleme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca diğer bankalarda konut kredisi borcu devam eden tüketiciler için de dosya masrafsız cazip faiz oranları ile transfer imkanı sağlanmaktadır.
 
Kampanyayla; ülkenin geleceğini şekillendirecekgenç nesilleri yetiştiren öğretmenlerin ihtiyaçlarına çözüm oluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Geleneksel hale gelen Öğretmenler Günü kredimizi birçok şey borçlu olduğumuz öğretmenlerimize avantajlı koşullarla sunuyor, Halkbank ailesi olarak bütün eğitimcilerin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruzdedi.
 
Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmak isteyenler 07/12/2012’ye kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.